Urodziła dzieci Putinowi? Alina Kabajewa zapadła się pod ziemię

40

Utytułowana rosyjska gimnastyczka Alina Maratowna Kabajewa miała urodzić prezydentowi Putinowi bliźniaki w kwietniu 2019 roku. Potem zapadła się pod ziemię.

Urodziła dzieci Putinowi? Alina Kabajewa zapadła się pod ziemię
Władimir Putin i Alina Kabajewa w 2005 roku (Wikimedia Commons)

Utytułowana, rosyjska gimnastyczka Alina Kabajewa miała urodzić w kwietniu 2019 roku bliźniaki Władimira Putina. Według mediów kobieta urodziła w moskiewskiej klinice. Nikt z otoczenia prezydenta nie potwierdził tych plotek.

Co się dzieje z Kabajewą teraz? Nie wiadomo. Brytyjski tabloid "The Sun" informuje, że po porodzie słuch po niej zaginął.

Putin ma dwójkę dorosłych dzieci wraz z byłą żoną Ludmiłą Szkriebniewą. Polityk zapewnia, że nigdy nie był w bliższej relacji z Kabajewą, która była deputowaną w jego partii. Wiele osób nazywa ją jednak nieoficjalną pierwszą damą Rosji.

Putin bardzo ceni swoją prywatność. Do tego stopnia, że dwie dorosłe córki ukrywał pod fałszywymi dowodami osobistymi. To tylko nasila spekulacje na temat jego życia osobistego.

Jeśli Alina urodziła mu dzieci, to fakt, że nic o niej teraz nie słychać, może być jedną z najmocniejszych poszlak, że tak rzeczywiście było - powiedział moskiewski informator "The Sun".

Alina Kabajewa jest wybitną gimnastyczką. W swojej karierze zdobyła kilkadziesiąt medali mistrzostw świata i Europy, w tym wiele złotych. Jej największe osiągnięcia to brązowy i złoty medal zdobyte na igrzyskach olimpijskich w Sydney i Atenach.

Zobacz także: Urodziny Putina. Prezydent Rosji otrzymał bardzo nietypowy prezent
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić