o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Otrucie Nawalnego. Rosja oskarżona wprost. Będą sankcje Niemiec i Francji

192
Podziel się

Francja i Niemcy nakładają sankcje na Rosję za otrucie Nawalnego. Dołączy do nich też najprawdopodobniej Wielka Brytania. Kolejne kraje zastanawiają się nad sankcjami, jeśli nastawienie Rosji do wyjaśnienia sprawy się nie zmieni.

Otrucie Nawalnego. Rosja oskarżona wprost. Będą sankcje Niemiec i Francji
Aleksiej Nawalny razem z żoną Julią. (Instagram)
bDfNWRIl

Ministrowie spraw zagranicznych Francji i Niemiec podjęli decyzję. Wydali w środę wspólne oświadczenie, w którym nawołują swoich partnerów do poniesienia przez Rosję konsekwencji za otrucie Nawalnego.

Uważamy, że nie ma innego wiarygodnego wytłumaczenia zatrucia Nawalnego niż zaangażowanie i odpowiedzialność Rosji - czytamy w oświadczeniu
bDfNWRIn

Głos zabrał również minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii. Dominic Raab powiedział, że Wielka Brytania będzie współpracować ze swoimi międzynarodowymi partnerami, aby zastosować takie sankcje.

Wielka Brytania stoi ramię w ramię z naszymi niemieckimi i francuskimi partnerami w naszej odpowiedzi na odrażające zatrucie Aleksieja Nawalnego - miał powiedzieć cytując CNN

Rosja wciąż utrzymuje, że nie ma z otruciem nic wspólnego. Kreml nie wszczął też śledztwa w sprawie, choć środka bojowego o nazwie nowiczok, którym otruto Nawalnego, nie może być w posiadaniu osoby prywatnej.

bDfNWRIt

Mieszkanie Nawalnego w Rosji wraz z jego kontami bankowymi zostały zajęte. Opozycjonista Kremla utrzymuje jednak, że do ojczyzny ma zamiar powrócić jak najszybciej.

Czeka nas zapaść służby zdrowia?

bDfNWRIO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(192)
mig
2 tyg. temu
Tylko gdzie są sankcje dla Arabii Saudyjskiej gdzie zwabionego do jej konsulatu dysydenta zamordowano i poćwiartowano? Jakieś Himalaje załgania?
Szok
2 tyg. temu
Aż się uśmiechnąłem... Jedyną sankcją było by przerwanie prac nad budową gazociągu. Rosja i tak te sankcjie ma głęboko w d....
Marksman
2 tyg. temu
może UK dołoży równie dużych starań do wyjaśnienia śmierci generała Sikorskiego
bDfNWRIP
hhh
2 tyg. temu
Kto jeszcze wierzy w te rewelacje? Przykład Chodorkowskiego (zagłodzonego prawie :-)) Tymoszenko ledwo poruszała się na wózku, a potem cudowne ozdrowienie. Teraz kolei na ?Nawalnego
obiektywny
2 tyg. temu
Swego czasu komunistyczny ZSRR był "chłopcem do bicia"dla tzw."wolnego świata"na czele z USA!Jego prezydent niejaki Reagan określił go mianem "imperium zła"mimo,że to USA a nie ZSRR użył broni atomowej przeciwko ludności cywilnej w Japonii!!!!!!To przykład skrajnego relatywizmu moralnego!!!!ZSRR już dawno nie ma,ale stare nawyki pozostały!!!!!
Najnowsze komentarze (192)
LOVE18.PL
2 tyg. temu
🔴Jesteś samotny? Szukasz kobiety? Chciałbyś poznać jakąś atrakcyjną dziewczynę nie wychodząc z domu? Sprawdź chętne i samotne kobiety z Twojego miasta i okolic⬆️
teOdor
2 tyg. temu
Czyzby Mishkin, Chepiga i Sergeev, czyli radziecki "Gang Olsena" znowu przystapil do akcji.
Polak Mały
2 tyg. temu
Ty odniosę się do historycznych faktów.. Rosja była jest i będzie krajem z imperjalnymi zapędami.. Taka sama była Japonia UK Francja Niemcy Belgia i tak dalej.. Dalej jest fakt że te państwa od wielu wielu lat są uzależnione od globalnego wspólnego rynku i taki pan czy pani która podanie za swoją nie kierunkową politkę w stosunku do swojego kraju jest pierw ostrzegany lub też eliminowany. ZYCIE TYLKO JA SIĘ PYTAM.. A G MNIE TO OBCHODZI czyż nie jaki ma to wpływ na mój poranny ból głowy po wieczornych wiadomościach gdzie masowo krety i ludzi wykańczają robiąc z nas króliki doświadczalne.. Ślepi prowadzą głupców w stronę przepaściobojętne w jakiej kolejności..
Lech
2 tyg. temu
A dlaczego zajęto mieszkanie i konta bankowe Nawalnego? Jakaś kara że na przekór władzom nie umarł, czy to że nie oparł się imperialistycznym Niemcom i nie zaprzeczył otruciu - no bo przecież to była tylko kolka związana z jego cukrzycą.
dunia
2 tyg. temu
Nawalny ratuj Rosje przed Polszej.
Rycho
2 tyg. temu
Czy Rosja przyznała się kiedykolwiek do czegoś ?
Venus
2 tyg. temu
Rosja i Niemcy w całej historii ludzkości wywołały najwięcej wojen - my Polacy tylko broniliśmy się i to nie zawsze skutecznie bo byliśmy osamotnieni w tej walce grabieżców!
Boris Łżevov
2 tyg. temu
Po pierwsze Nawalny to amerykański terrorysta a nie Rosjanin.Po drugie nikogo nie otruliśmy.Po trzecie dawka jaką mu podaliśmy była bardzo mała.Po czwarte -Putin nic o tym nie wiedział.Po piąte -oficer odpowiedzialny za akcję został zniknięty.
bDfNWRIH
***
2 tyg. temu
Nawalny musi jednak poczekać,aż z federacji moskiewskiej nic nie zostanie.
endloch
2 tyg. temu
Rosja i tak te sankcje ma głęboko w d....Wyrażą głębokie ubolewanie i na tym się skończy.
Wkurzony
2 tyg. temu
Wstyd że takiego sąsiada mamy.Zawsze niewinni oczywiście...hańba.
Cezary
2 tyg. temu
Olgino widać aktywne.Piszą za rubelki, których wartość porównywalna jest do wartości papieru toaletowego i tyle mniej więcej warte są ich te wszystkie wypociny.
kabatek
2 tyg. temu
Czy Niemcy już dostarczyły do Rosji dowody otrucia czy nadal jest to tajemnica.Chciałbym wiedzieć. Bo wielka Brytania szuka broni masowego rażenia w Iraku już 20 lat.
Rqdasxzc
2 tyg. temu
Nawalnego nie otruli ruscy tylko Amerykanie. Nawalny w Rosji jest nikim nie ma nawet prawa głosować a co dopiero startować w wyborach jest takim dyżurnym opozycjonista kremla jak Kremlowi ktoś podpalenie z urzędników to nawalny dostaje rozkaz żeby pokazać jaki jest skorumpowany to forma ostrzeżenia dla urzędnika żeby ostrożny. Otrucie nawalnego miało powstrzymać wstąpienie Białorusi do federacji rosyjskiej co nie wątpliwie powiodło się i proces został opóźniony. Skripala otruli Anglicy i przyznali się do tego. Jaworski jest w posiadaniu przynajmniej około 30 państw i do tego USA mają u siebie wynalazcę tego specyfiku.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić