Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Szokujące nagranie z Olsztyna. Motocyklista potrącił na pasach dziecko

541

Na rondzie w Olsztynie doszło do niebezpiecznego wypadku. Kilkuletnia dziewczynka, która przejeżdżała rowerem przez jezdnię, została potrącona przez motocyklistę. Matka dziecka szuka sprawcy.

Szokujące nagranie z Olsztyna. Motocyklista potrącił na pasach dziecko
Olsztyn. Motocyklista potrącił dziecko (Twitter.com, Piotr Bułakowski)

Do zdarzenia doszło 25 czerwca na rondzie Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Olsztynie. Kilkuletnia dziewczynka jechała rowerem za swoją mamą, która wiozła również młodszą córkę.

Gdy dziecko wjechało na przejazd dla rowerów, zostało potrącone przez motocyklistę. Na szczęście dziewczynce nie stało się nic poważnego.

Była to nasza pierwsza przejażdżka "po ulicy". Ja jechałam na przodzie, córka za nami. Miałyśmy dojechać na drugą stronę przejścia nad jezioro Długie, 15 min od naszego domu. Motocykl nadjechał od strony Likus przeciskając się między ustępującymi nam pierwszeństwa autami - powiedziała RMF24 matka dziewczynki.

Po wypadku przestraszone dziecko uciekło z jezdni, a motocyklista zsiadł z motoru i podał dziewczynce rowerek. Po chwili odjechał z miejsca zdarzenia.

Przyniósł mi rowerek i przeprosił (zapytał, bądź stwierdził) "nic się nie stało", nie czekając na odpowiedź zwiał - dodaje matka dziecka.

Kobieta poszukuje sprawcy zdarzenia. Twierdzi, że policja umorzyła sprawę, ponieważ motocykl nie miał tablicy rejestracyjnej. Dziennikarz RMF Piotr Bułakowski udostępnił w sieci nagranie z wypadku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Nie ustąpił pierwszeństwa. Kierowca z Olsztyna wjechał w motocyklistę

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić