Szokujące odkrycie w gardle rybaka. Lekarz nie mógł uwierzyć

5

Szokujące odkrycie podczas prześwietlenia. Na zdjęciu rentgenowskim lekarz wykrył maleńkie haczyki wędkarskie… w gardle rybaka. Jak się tam dostały?

Szokujące odkrycie w gardle rybaka. Lekarz nie mógł uwierzyć
Lekarz dokonał szokującego odkrycia na zdjęciu rentgenowskim (Facebook)

Lekarz z Australii nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy otrzymał zdjęcie rentgenowskie pewnego wędkarza. Okazało się, że w jego organizmie znajdowały się bardzo nietypowe i niebezpieczne ciała obce.

Rentgen grozy. Przerażające odkrycie lekarza

Dr David Green, profesor nadzwyczajny Gold Coast Health w Australii, wykonał badanie w tym tygodniu. Na obrazie wyraźnie widać metalowe haczyki na ryby, które utknęły w gardle pacjenta.

Lekarz był tak zszokowany swoim odkryciem, że podzielił się nim z telewizją o tematyce wędkarskiej Fishing Australia TV. Redakcja udostępniła przerażające zdjęcie na Facebooku. Jak poinformowali, wędkarz ma się już dobrze.

Pod postem posypała się fala komentarzy, większość z nich o charakterze humorystycznym. Internauci nie mogli się nadziwić osobliwemu zjawisku.

Brak ryb był ciężki do przełknięcia... - napisała jedna z osób.
Wow, jak on złapie tam rybę? - zażartował internauta.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Haczyki w gardle wędkarza. Jak mogło do tego dojść?

Niestety nie wiadomo, jak haczyki dostały się do przełyku tego rybaka. Internauci zachodzą w głowę i wymyślają najróżniejsze wersje zdarzeń.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się opcja, że mężczyzna po prostu nie wyjmował haczyków ze złowionych przez siebie okazów i zjadał ryby razem z metalowym elementem. Jak mógł jednak nie poczuć, że połyka ostry przedmiot? Jak na razie pozostaje to tajemnicą.

Wędkarze, uważajcie na haczyki!

Mimo tego, że ten kuriozalny widok może wydawać się zabawny, w rzeczywistości takie sytuacje potrafią być bardzo niebezpieczne. Jeden z internautów pod postem podzielił się swoim zdjęciem i opowiedział, że podczas ostatniego wędkowania haczyk wbił mu się z małżowinę uszną i powiekę.

Okazuje się, że groźne incydenty z udziałem haczyków na ryby wcale nie są rzadkie. W 2019 roku wędkarz zarzucił wędkę i złapał na haczyk… kobietę, oddaloną o 500 m. Emmeline Taylor powiedziała, że ​​pływała z przyjaciółką na plaży Ohope w Nowej Zelandii, gdy nagle hak wbił się jej w stopę - podaje "Daily Mail"

Nieświadomy rybak zaczął zawijać linkę elektryczną wciągarką, a kobieta była wciąga coraz głębiej w morze. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Sytuacja jednak mogłaby skończyć się gorzej, gdyby hak wbił się w twarz, albo rybak gdyby złapałby "na wędkę" małe dziecko.

Zobacz także: Ryby pływały na ulicy. Niecodzienne nagranie z Mierzyna
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić