Szokujące zachowanie na drodze w Warszawie. Wyciągnął to i zaczął mu grozić

75

To nagranie aż jeży włos na głowie. Kanał "STOP CHAM" na YouTube zamieścił wideo, pochodzące prosto z warszawskich dróg. Kierowca BMW, który został upomniany za nieprawidłową jazdę po Trasie Łazienkowskiej przez innego uczestnika ruchu drogowego, wpadł w istną furię. Nagle złapał za pewien przedmiot i zaczął nim wymachiwać. Nie szczędził przy tym niecenzuralnych słów. Znamy szczegóły.

Szokujące zachowanie na drodze w Warszawie. Wyciągnął to i zaczął mu grozić
Szokujące zachowanie na drodze. Wyciągnął to i zaczął mu grozić. (YouTube, STOP CHAM)

Agresywne sytuacje na drodze to wcale nie taka rzadkość. Kanał "STOP CHAM" na YouTube powstał więc specjalnie po to, by tępić wszelkie nieodpowiedzialne i chamskie zachowania m.in. kierowców.

Poprzez publikację rozmaitych nagrań z polskich dróg, ukazuje on widzom jak zdecydowanie nie należy jeździć. Aktualnie profil ten śledzi już 542 tysiące użytkowników. Fanów jednak wciąż przybywa.

Szokujące zachowanie na drodze. Wyciągnął to i zaczął mu grozić

W sobotę, 3 lutego na kanale "STOP CHAM" pojawiło się nowe nagranie. Filmik przysłał pewien zbulwersowany kierowca. Wyjaśnił, że wszystko rozgrywało się w niedzielę 28 stycznia br. w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 20-letni kierowca z Cieszyna omal nie potrącił kobiety z dzieckiem
(...) wjeżdżając na Trasę Łazienkowską, kierowca BMW, mówiąc trywialnie, wepchnął się, czego się nie spodziewałem, więc użyłem klaksonu i świateł drogowych. I to na niego podziałało jak płachta na byka - pisał mężczyzna.

Upomniany uczestnik ruchu drogowego - wedle słów autora nagrania - najpierw regularnie zajeżdżał mu drogę. Nagle przeszedł samego siebie. - Wyjął pałkę i zaczął mi grozić pałką z groźbami werbalnymi... - dodawał. Mężczyzna złożył już zawiadomienie na policję w sprawie kierowcy BMW.

Film był chętnie komentowany przez użytkowników YouTube. - Tacy powinni tracić prawko i na testy do psychologa - pisała jedna osoba. - To pewnie wyznawca zasady "mam BMW, robię, co chcę" - dodawała inna. - Piaskownica - wskazywała kolejna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agresor w BMW zajeżdża drogę i grozi pałką #1379 Wasze Filmy
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić