Szokujący finał poszukiwań Janusza F. Nikt się tego nie spodziewał

87

Policja poinformowała o znalezieniu ciała Janusza F. Mężczyzna był poszukiwany przez mundurowych. Podejrzewano go o zabicie i upozorowanie samobójstwa jego żony Beaty.

Szokujący finał poszukiwań Janusza F. Nikt się tego nie spodziewał
Janusz F. nie żyje (Policja)

Szokujący finał poszukiwań Janusza F. Okazało się, że mężczyzna nie żyje, a policja odnalazła jego ciało w sobotę wieczorem. Poszukiwany był podejrzany o zamordowanie swojej żony Beaty. Do zdarzenia doszło 30 września w miejscowości Brzozowo. Podejrzany miał zabić ofiarę i upozorować jej samobójstwo. Dopiero sekcja zwłok wykazała, że kobieta nie odebrała sobie życia sama.

Mężczyzna zniknął od razu po śmierci Beaty F. Stał się głównym podejrzanym zabójstwa. Ślad za Januszem F. urwał się w miejscowości Jeże. To tam mundurowi odnaleźli samochód i telefon, które porzucił. Na razie policja nie podała przyczyny śmierci mężczyzny.

Janusz F. był znanym awanturnikiem we wsi Brzozowo. Zeznania sąsiadów i okolicznych mieszkańców utwierdziły policjantów w tym, że to właśnie on mógł zamordować Beatę F. Kobieta była przez niego wielokrotnie bita i poniżana. W trakcie jednego z takich incydentów jej życie ratowali ratownicy z lotniczego pogotowia. Z powodu burd we wsi wielokrotnie interweniowała policja.

Zobacz także: Prowadzili agencje towarzyskie. Policja z Pomorza rozbija zorganizowaną grupę przestępczą
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić