Szuka go policja. Może mieć poważne kłopoty

124

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście prowadzą poszukiwania widocznego na zdjęciu mężczyzny. Mundurowi opublikowali w sieci kadr z kamery monitoringu, który udostępnił im jeden z bydgoskich klubów. Wiadomo, co się stało.

Szuka go policja. Może mieć poważne kłopoty
Policja poszukuje klubowicza (Policja)

Kluby nocne cieszą się w Polsce sporą popularnością. Tysiące osób w każdy weekend odwiedzają imprezowe lokale. Niestety, alkohol w połączeniu z emocjami może doprowadzić niekiedy do nerwowych sytuacji, które mają przykry finał. Do takiego właśnie zdarzenia doszło niedawno w Bydgoszczy.

Sytuacją z klubu nocnego musiała zająć się policja. Do zdarzenia doszło w lokalu przy ulicy 19 Marca 1981 Roku. Nieznany sprawca dokonał "uszkodzenia ciała innego mężczyzny". Agresor myślał zapewne, że ujdzie mu to na sucho, jednak nie wziął pod uwagę istotnego elementu. Wizerunek winowajcy zarejestrowała kamera monitoringu umieszczona wewnątrz budynku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Bydgoscy policjanci opublikowali w sieci kadr z kamery monitoringu. Widać na nim mężczyznę, który miał brać udział w pobiciu. Sprawca był ubrany w czarne, obcisłe spodnie z dziurami, a także ciemnozielony golf. Ze zdjęcia można wywnioskować, że nie ma żadnych znaków szczególnych. Obiektyw uchwycił go, kiedy wchodził po schodach. Nagranemu grożą poważne konsekwencje.

Policja opublikowała zdjęcie sprawcy pobicia, gdyż nie jest w stanie ustalić jego tożsamości. Funkcjonariusze mają nadzieję, że kadr pozwoli im wpaść na trop mężczyzny. W jego zidentyfikowaniu mają pomóc internauci.

Mundurowi zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Informacje o poszukiwanym można przekazać pod numerem telefonu 47 751 14 69, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. I Kr 4162/22.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić