Szukają zwyrodnialca. Chciał wykorzystać dziewczynkę

611

Na Podkarpaciu trwają poszukiwania mężczyzny, który miał zaczepiać dziecko w lesie w rejonie dworca PKP w Nowej Dębie. Policja opublikowała jego portret pamięciowy.

Szukają zwyrodnialca. Chciał wykorzystać dziewczynkę
Policja pokazała portret pamięciowy mężczyzny (Policja)

Do zdarzenia miało dojść 18 maja około godziny 15:00. Mężczyzna zaczepiał dziecko w lesie w rejonie dworca PKP w Nowej Dębie. Miał proponować dziewczynce wykonanie czynności seksualnej. Małoletnia po powrocie do domu poinformowała o tym swoich rodziców.

Sprawa została niezwłocznie zgłoszona na policję. Zajęli się nią funkcjonariusze oraz prokurator. Sporządzono nawet portret pamięciowy mężczyzny, który zdecydowano się rozpowszechnić. Przestępstwo, którego chciał się dopuścić podlega karze pozbawienia wolności do 10 lat.

Policja opublikowała również informacje dotyczące wyglądu mężczyzny. Ten był tęgiej budowy ciała i miał około 170 cm wzrostu. Jego wiek oszacowano na 30-40 lat. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby, które znają sprawcę. Zgłaszać można się pod numerami 47 825 30 32 lub 47 825 30 31.

Zobacz także: Jak upiec mięso na grillu? Szef kuchni zdradza swoje triki
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić