Tajemnicza śmierć. Ciało mężczyzny odnaleziono po 15 latach

5

69-letni David Virgil Neily zaginął w 2006 roku. Rodzina zgłosiła sprawę na policję, ale poszukiwania nie były skuteczne. Ciało mężczyzny odnaleziono dopiero 15 lat później. Nadal jednak nie ma informacji o przyczynach jego śmierci. Rodzina podejrzewa, że mógł zginąć z rąk osób trzecich.

Tajemnicza śmierć. Ciało mężczyzny odnaleziono po 15 latach
Znaleziono ciało mężczyzny. Był poszukiwany od 15 lat (Google Maps, Twitter)

Szokujące znalezisko spotkało leśnika w stanie Kalifornia. Nieopodal leśnej drogi zauważył ciało nieznanego mężczyzny. Od razu zgłosił sprawę odpowiednim służbom, które po chwili przyjechały na miejsce zdarzenia.

69-latka poszukiwano od 2006 roku

Szeryf hrabstwa Mendocino poinformował, że na ciele nie było żadnych urazów. Śledczy pobrali z niego materiał DNA. Okazało się, że należy ono do mężczyzny, który zaginął ponad 15 lat temu. 69-letniego Davida Virgila Neily szukano od maja 2006 roku, kiedy zrozpaczona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.

Córka mężczyzny poinformowała, że ojciec miał zaburzenia psychiczne. Przez długi czas nie kontaktował się z rodziną. Jego samochód znaleziono nieopodal lasu Fort Bragg i Westport jeszcze w lipcu 2006 roku. Z kolei ciało znaleziono dopiero 15 lat później, zaledwie kilka kilometrów od tego miejsca.

Mógł zginąć z rąk osób trzecich

Policja nadal nie wie, jak doszło do śmierci 69-latka. Biuro szeryfa poinformowało, że śledztwo w tej sprawie nadal trwa. Córka mężczyzny na Facebooku podejrzewała, że jej ojciec mógł zginąć z rąk osób trzecich.

Wiadomość o tym, że ciało jej ojca znaleziono po 15 latach, poruszyło kobietę. "Zidentyfikowano szczątki naszego taty. Kocham cię tato i tak mi przykro" – napisała w niedzielę rano na Facebooku wcześnie rano.

"Nie poddajemy się"

Dodała, że chce wiedzieć, co dokładnie się wydarzyło w 2006 roku. "Nie tracimy nadziei, że dowiemy się, co się z nim stało. Nie poddajemy się" – powiedziała córka agencji Associated Press.

Zobacz także: Artykuł 4. NATO? Generał mówi, co jest ważniejsze
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić