o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Tak "Misiek" Kamiński poznał żonę. Zeswatał ich sam premier

1
Podziel się

W ostatnich dniach wicemarszałek Senatu Michał Kamiński świętował z żoną dwudziestą rocznicę związku. Przy tej okazji wyszło na jaw, jak poznał ukochaną. To bez wątpienia niezwykła historia.

Tak "Misiek" Kamiński poznał żonę. Zeswatał ich sam premier
Michał Kamiński (Getty Images)
bDTfKGyJ

Wszystko zaczęło się w lutym 2001 roku. Wówczas Michał Kamiński pojechał na konkurs skoków narciarskich do fińskiego Lahti. Pojawił się tam również premier Jerzy Buzek, którego asystentką była Anna, dziś żona wicemarszałka Senatu.

W rozmowie z "Faktem" Kamiński tłumaczy, że zapytał premiera Buzka, czy są wolne miejsca w samolocie rządowym. On miał zarezerwowany lot rejsowy, ale bardzo wcześnie rano. Wówczas była taka praktyka, że jeśli w samolocie rządowym był wolne miejsca, to politycy mogli latać z premierem.

bDTfKGyL
Jerzy Buzek powiedział mi, żebym porozmawiał o tym z panią Anią, która odpowiada za protokół dyplomatyczny. Pokazał mi Anię, która stała na balkonie. Podszedłem do niej i… po ośmiu dniach się oświadczyłem. Przyjęła oświadczyny, zresztą do dziś się temu dziwię - zdradza "Faktowi" Michał Kamiński.

20 lat związku. "Mąż zaskoczył mnie"

Początki związku z Michałem Kamińskim z wielkim sentymentem wspomina jego żona Anna. Choć są razem już 20 lat, to nadal ze wzruszeniem opowiada o tym, jak rodziło się jej małżeństwo.

To był bardzo romantyczny, cudowny moment. Przyszły mąż przyjechał z ogromnym bukietem stu róż. To było wielkie zakochanie, które później przerodziło się w trwały związek. Mąż zaskoczył mnie wtedy i do dziś to robi - mówi w rozmowie z "Faktem".
bDTfKGyR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTfKGzm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Nick
2 miesiące temu
Gratulacje dla małżeństwa Kamińskich, prawdziwa miłość jednak istnieje.
Najnowsze komentarze (1)
Nick
2 miesiące temu
Gratulacje dla małżeństwa Kamińskich, prawdziwa miłość jednak istnieje.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić