aktualizacja 

Tak źle jeszcze nie było. Zatankował diesela w Bydgoszczy. Oto paragon

623

Jest coraz gorzej. Ceny paliw wciąż idą w górę. Pan Artur, czytelnik o2.pl podzielił się z nami zdjęciem paragonu ze stacji Circle K. Kwota, którą zapłacił za litr diesla, zwala z nóg. Łącznie na paliwo wydał jednorazowo ponad 500 zł.

Tak źle jeszcze nie było. Zatankował diesela w Bydgoszczy. Oto paragon
Ceny paliw. Jest coraz gorzej. "Diesel dalej w górę" (Inne, Archiwum prywatne)

Widzisz wysokie ceny na stacjach paliw? Prześlij nam zdjęcie, korzystając z platformy dziejesie.wp.pl.

Wysokie ceny na stacjach paliw towarzyszą nam niemal od początku 2022 roku. Tak źle jak teraz jednak nie było. Podwyżki najbardziej odczuwają właściciele pojazdów napędzanych dieslem. Cena oleju napędowego rośnie z dnia na dzień, o czym przekonują się tysiące Polaków.

Ceny paliw. Jest coraz gorzej. "Diesel dalej w górę"

Paragony grozy wracają. Tym razem zamiast żywności, na liście znajdują się drogie paliwa. Jednym z rachunków podzielił się czytelnik o2.pl, pan Artur. Odwiedził stację Circle K. w Bydgoszczy, gdzie zatankował 57,14 litrów oleju napędowego. Postanowił dodać też 6,08 l AdBlue i umyć samochód. Za wszystko zapłacił ponad pół tysiąca złotych!

Ceny paliw znowu w górę. Jeszcze w poniedziałek cena za litr diesla w zależności od stacji benzynowej wahała się w granicy niecałych 8 zł. We wtorek kwota przekroczyła tę barierę, a obecnie, jak donosi pan Artur, diesel dalej idzie w górę.

Jak widzimy na nadesłanej fotografii, cena za litr diesla wynosi aż 8,34 zł. To zdecydowanie więcej niż w poniedziałek 10 października. Warto dodać, że zdjęcie paragonu nadesłanego przez naszego czytelnika zostało wykonane we wtorek 11 października w godzinach porannych.

Sytuacja na stacjach benzynowych nie napawa optymizmem. To kolejne podwyżki cen, które dotykają Polaków. Wysokie ceny energii elektrycznej, węgla, a także żywności na stałe wpisały się na listę wszechobecnej drożyzny. Niewykluczone, że w najbliższych dniach ceny znów poszybują w górę.

Zobacz także: Tak było w maju. Niestabilny rynek paliw. "Te ceny zostaną z nami na dłużej"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić