Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

Internauci wstrząśnięci. Nagranie z Wrzosowa trafiło na YouTube

57
Podziel się:

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy autobusu przewożącego dzieci. W sieci krąży nagranie, na którym widzimy, jak autobus pełen dzieci, przejeżdża przez zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Wrzosów. Według autora nagrania polecenie wjechania na przejazd miała wydać opiekunka uczniów.

Internauci wstrząśnięci. Nagranie z Wrzosowa trafiło na YouTube
Wrzosów. Autobus z dziećmi przejechał przez zamknięty przejazd kolejowy. (YouTube)

W serwisie YouTube opublikowano nagranie, na którym widzimy, jak kierowca autobusu pełnego dzieci przejeżdża przez zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Wrzosów (woj.mazowieckie).

Jak informuje autor nagrania, w czwartek 19 maja przed godz. 14:00 przejazd kolejowy we Wrzosowie był zamknięty przez parę minut, gdyż jechały dwa pociągi z dwóch kierunków - osobowy z Mińska oraz towarowy z Miłosnej. W tym czasie obok zamkniętego szlabanu zatrzymał się autobus przewożący grupę dzieci.

Kierowca autokaru nie czekał jednak, aż otworzą się szlabany, postanowił przejechać przez ulicę omijając opuszczone szlabany. Co jeszcze bardziej szokuje w tej całej sytuacji to fakt, że zdaniem autora nagrania, polecenie wjechania na przejazd miała wydać opiekunka uczniów.

Opiekunka autokaru z dziećmi wyszła na przejazd, wróciła do autobusu i poleciła kierowcy jechać na przejazd przy sprawnej sygnalizacji - informuje autor nagrania.

- Minutę po tym przejechał pociąg osobowy oraz towarowy i przejazd się otworzył - dodaje. Wielu kierowców miało zachować się w ten sam sposób.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Wszyscy są zgodni, że zdarzenie powinno zostać zgłoszone na policję, a kierowca powinien ponieść konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

"Jestem ojcem trójki dzieci i jak pomyślę sobie, że tam mogły być moje dzieci, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nauczyciel - osoba, która powinna dawać przykład. A tu? Jeszcze się za kierowcę rozgląda" - napisał internauta.

"Mam nadzieję, że konsekwencje będą" - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Nemeczek
miesiąc temu
Zabrać prawko do końca życia
ski jump
miesiąc temu
jak widac stoją tam pracownicy kolei i nie mają żadnych obiekcji w3ięc albo autor kłamie albo rampy były zepsute
Hehehe
miesiąc temu
Bantustan i ten realny i ten virtualny. Ruszajcie rechrystianizować lewacką Europę prawaki, tak jak Pinokio zapowiadał . Bakiewiczowe poniosą wasz "krużganek oświaty"
Podatnik
miesiąc temu
Imie i nazwisko tego bezmozga. I pusc tu dziecko na wycieczke...
piotr
miesiąc temu
Już raz jeden nie będąc dowódcą maszyny wydał rozkaz lądowania ..... kierowca powinien dożywotnio stracić prawo jazdy .... czy zawsze po tragedii przychodzi czas na refleksje a gdzie przestrzeganie prawa ???
Jaro
miesiąc temu
"Spokojnie zmieścisz się" Znamy już takie przypadki z historii.
Nikola
miesiąc temu
Chętnie bym nakręciła moment zderzenia z pociągiem....
Rolnik
miesiąc temu
musimy i pamiętamy ,8 lat nierządów PO-PSL z Polskiego vatu ukradziono 500miliardów zł , KOrupcje i złodziejstwo typu Nowak mafia , szalały jak dziki w kartoflisku,to było panstwo kartonów POwsKOlewackich.
Noyman
miesiąc temu
był w PO-PSL-lewizna ,to nic mu nie zrobią(KOnstytucja)
za wcześnie
miesiąc temu
zamknęli zapory, prowokują takie zachowania
derek
miesiąc temu
Pani nauczycielka, wylatuje dyscyplinarnie z pracy z dożywotnim zakazem pracy z dziećmi i w oświacie. Kierowca, dożywotnio pozbawiony prawa jazdy, wszelkich kategorii. Oboje przed Sąd, za spowodowanie zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym.
Jacek
miesiąc temu
No i wystarczyło żeby podpuścić ludzi, w naszej szkole było podobnie, nauczycielki przeprowadziły dzieci przy zamkniętym zepsutym szlabanie - gorliwy nagrał, bo nie ogarnął i w Polskę poszło, że nieodpowiedzialność i takie tam… Może i tu jest podobnie?
(A)
miesiąc temu
Opiekunka może sobie gadać, co jej ślina na język przyniesie, ale to kierowca trzyma kierownicę i to on ponosi odpowiedzialność. Był już taki pilot, który pytał pasażera, czy lądować i skończyło się, jak się skończyło. Niech się facet cieszy, że skończy się mandatem, a baba nie dziwi, że ludzie nie szanują nauczycieli.
Mieszkaniec
miesiąc temu
Mam bekę z dziennikarzy co piszą że ten przejazd to w miejscowość Wrzosów, Wrzosowo i tym podobne. Miejscowość to CHROŚLA. Wrzosów to stacja kolejowa znajdująca się w tej miejscowości
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić