Ten dzik umie wypoczywać! Internauci: zabalował

4

To zdjęcie robi furorę. Widać na nim dzika, który uciął sobie miłą drzemkę na materacu przy śmietnikach. Plotka mówi, że zdjęcie wykonano w Sopocie, ale to nieprawda.

Ten dzik umie wypoczywać! Internauci: zabalował
Zdjęcie dzika robi furorę. Nie zostało jednak wykonane w Sopocie. (Facebook)

Zdjęcie pojawiło się na grupie "Sopot, po prostu Sopot..." na Facebooku. Widać na niej śmietniki, wyrzucony przez kogoś materac i... leżącego na nim dzika.

Zwierzak śpi w najlepsze, a krajobraz wygląda jak po imprezie - wszędzie widać torby ze śmieciami, opakowania po fast foodach i potłuczone butelki.

Na reakcje rozbawionych całą sytuacją internautów nie trzeba było długo czekać. "Tak szalał, że aż padł...", "Zabalowal, miał prawo, wczoraj świętował", "Chyba popił" - komentują.

Wbrew temu, co twierdził internauta, który opublikował zdjęcie na Facebooku, fotografia nie została wykonana w Sopocie. Internauci szybko zwrócili na to uwagę, stwierdzając, że Sopot ma inną zabudowę i nie ma takich naklejek na śmietnikach.

Zdjęcie pochodzi najprawdopodobniej z Izraela. Już kilka dni temu na Twitterze opublikował je Ronen Bergman, dziennikarz "New York Timesa". Fakt pozostaje jednak faktem - ten dzik umie wypoczywać!

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Im nie przeszkadza, że siłownie zamknięte. Nagranie z Baligrodu
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić