Ten film roztopił serca internautów. "Prawdziwa ojcowska miłość"

41

Alexis Hatter jest tiktokerką oraz młodą mamą. Ponieważ jej mąż pracuje jako kierowca ciężarówki, często nie ma go w domu. Kiedy jednak wraca, syn pary dosłownie szaleje ze szczęścia. Film z ich powitania rozczulił internautów. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Ten film roztopił serca internautów. "Prawdziwa ojcowska miłość"
Kiedy tata wraca do domu, jego mały synek nie potrafi powstrzymać wybuchu radości (TikTok, ahatter5)

Jak relacjonowała Alexis Hatter na TikToku, chwilę przed powrotem partnera zmieniała ich synkowi pieluchę. Jednak wszystko straciło na znaczeniu, kiedy na podwórko wjechała ciężarówka taty małego Kolta.

TikTok. Film z reakcją syna na powrót taty hitem wśród internautów

Kolt, słysząc, że do domu wrócił tata, natychmiast zaczął biec do niego przez podwórko. Co szczególnie rozczuliło internautów, maluch był do tego stopnia podekscytowany, że w emocjach ściągnął z głowy czapeczkę.

Film Alexis Hatter polubiło 900 tysięcy osób, a ponad 18 tys. zostawiło pod nim komentarze. Wielu użytkowników TikToka przyznawało, że nagranie wzruszyło ich do łez.

Mogę to oglądać w kółko. Kocham to.
Łzy same napływają do oczu.
To najlepsze uczucie na świecie, kiedy twoje dzieci witają cię w taki sposób – komentowali film użytkownicy TikToka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wśród widzów znaleźli się inni ojcowie, którzy na co dzień pracują jako kierowcy ciężarówek. Jeden z nich przyznał, że nie istnieje dla niego przyjemniejszy moment niż ten, gdy po długiej nieobecności wreszcie może powitać swoje pociechy.

Jeżdżę ciężarówką przez pięć dni w tygodniu i nic nie roztapia mi serca bardziej, niż widok uśmiechu na twarzy mojego syna, gdy staję w drzwiach – skomentował materiał użytkownik TikToka.
Zobacz także: Zobacz też: Ciężko powstrzymać łzy w czasie tego tańca. Niezwykłe nagranie z wesela w USA
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić