TikTokerka nakryła mężczyznę na zdradzie. Teraz szuka partnerki

7

TikTok może pogrążyć pewnego mężczyznę w Australii. Jedna z kobiet sfilmowała go, jak całuje się z brunetką chwilę po tym, jak jego dziewczyna udała się do toalety. Teraz może mieć duże problemy.

TikTokerka nakryła mężczyznę na zdradzie. Teraz szuka partnerki
TikTokerka nakryła mężczyznę na zdradzie. Teraz szuka partnerki (TikTok)

Zdrada jest jedną z najpaskudniejszych rzeczy, jakie mogą wydarzyć się w związku. Mówi się, że kobiety mają szósty zmysł i potrafią takie rzeczy wyczuć. W wielu przypadkach rzeczywiście tak jest. Jednak zdarza się, że partnerzy potrafią miesiącami, a czasem nawet latam zwodzić i oszukiwać. W Australii jeden z mężczyzn może mieć problemy przez... media społecznościowe.

TikTok to prawdziwa kopalnia ludzkich historii, które w wielu przypadkach są bardzo nieprzyjemne. Często te, dotyczące odkrycia zdrady w związku, stają się absolutnymi viralami. Tak było i tym razem. Alexis Jordan z Australii opublikowała na TikToku wideo, które ma być "dowodem" niewierności spotkanego w klubie mężczyzny.

Jak do tego doszło? Na jej filmie widać, jak bawiący się w lokalu mężczyzna całuje się z brunetką chwilę po tym, jak jego dziewczyna udała się do toalety. Autorka Alexis Jordan szuka teraz partnerki zdradzającego mężczyzny, aby powiedzieć jej o niewierności jej chłopaka.

Szukam blondynki w okolicach 30-stki, która bawiła się z facetem i koleżanką 27 sierpnia w The Avenue w Gold Coast. Gdy poszłaś do łazienki, twój partner upewnił się, że nie ma cię w pobliżu i zaczął zaczepiać brunetkę, z którą przyszliście. Po twoim powrocie zachowywał się, jakby nic się nie wydarzyło. Pomyślałam, że powinnaś o tym wiedzieć - powiedziała Australijka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wielka popularność TikToka

Nagranie Jordan polubiło 75 tysięcy osób. To ogromna liczba osób, jednak TikTok cieszy się coraz większą popularnością na świecie. Chociaż TikTok został założony jeszcze w 2016 roku, wciąż uznawany jest za nowe i świeże medium. Przez lata TT pozostawał w zachodnim świecie trochę lekceważony.

W ostatnich latach wszystko się jednak zmieniło. Wygodny i szybki mechanizm edycji oraz dzielenia się filmami sprawił, że platforma zyskała ogromną popularność, głównie wśród najmłodszych użytkowników sieci. Oprócz tego liczba marek korzystających z reklam na TikToku stale się zwiększa.

Zobacz także: Katarzyna Warnke o córce Helence: "Jest typem gwiazdy"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić