o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

To była huczna impreza. Nastolatek rzucił się na policjanta

1
Podziel się

Do zdarzenia doszło w hrabstwie West Midlands w środkowo-zachodniej Anglii. Kilkunastolatek zorganizował przyjęcie, w którym wzięło udział około trzydziestu osób. Ponieważ takie zgromadzenie było niezgodne z zasadami ochrony przed koronawirusem, do drzwi zapukali funkcjonariusze policji.

To była huczna impreza. Nastolatek rzucił się na policjanta
Nastolatek zorganizował imprezę, która skończyła się wizytą policji (Getty Images, Matthew Horwood , Stringer)
bDfMIOMR

Jak czytamy w serwisie "GOV", obecnie w Wielkiej Brytanii panuje zakaz spotykania się więcej niż sześciu osób w ramach jednej grupy. Nowe obostrzenia stanowią konsekwencję gwałtownego wzrostu liczby zarażeń koronawirusem, jaki zaobserwowano w kraju w ostatnich tygodniach.

Nastolatek z Anglii zaatakował policjanta

Jak podaje "Yahoo! News", funkcjonariusze policji z West Midlands w ciągu dwóch godzin otrzymali łącznie 18 zawiadomień o łamaniu zakazu spotykania się w dużym gronie. Jedno dotyczyło właśnie nastolatka, który zorganizował imprezę z udziałem około 30 gości.

bDfMIOMT

Funkcjonariusze udali się na miejsce, w którym toczyła się impreza. Niepełnoletni organizator imprezy zareagował na pojawienie się policji agresją i dopuścił się ataku fizycznego. Został więc aresztowany.

Aresztowaliśmy nastolatka za napaść na policjanta po tym, jak wezwano nas na przyjęcie domowe z 20-30 osobami w Oscott. To proste – zostań w domu, bądź bezpieczny – napisał rzecznik Policji Hrabstwa West Midlands na Twitterze.

Zobacz też: Koronawirus w Polsce. Będą kolejne obostrzenia

bDfMIOMZ

To nie była jedyna huczna impreza, jaka miała miejsce w noc aresztowania nastolatka. Funkcjonariusze policji musieli odesłać do domów około 550 osób, które brały udział w dwudziestu nielegalnych zgromadzeniach.

Nakazaliśmy dziś wieczorem opuszczenie siedziby około 550 osobom z ponad 20 lokalizacji (...), w których naruszano przepisy covidowe – czytamy na Twitterze Policji Hrabstwa West Midlands.
bDfMIONu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Cas
4 tyg. temu
Aż by się chciało aby dać ludziom te swobodę impezowania , tloczenia się ,ale potem niech choruja byle dalej od szpitala skoro tacy madrzy.
Najnowsze komentarze (1)
Cas
4 tyg. temu
Aż by się chciało aby dać ludziom te swobodę impezowania , tloczenia się ,ale potem niech choruja byle dalej od szpitala skoro tacy madrzy.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić