Tragedia w Chorwacji. 22-letnia turystka leży w śpiączce

68

22-letnia bankierka ze Szkocji wypadła z balkonu podczas urlopu w Chorwacji. Ma połamane żebra, złamany obojczyk, pęknięcia czaszki i liczne obrażenia wewnętrzne. Po przejściu poważnej operacji jest w śpiączce. Policja ustala przyczynę wypadku.

Tragedia w Chorwacji. 22-letnia turystka leży w śpiączce
22-latka wypadła z balkonu hotelu. (Media społecznościowe)

Jennifer Walsh jest w śpiączce farmakologicznej po przejściu poważnej operacji. Młoda bankierka ma popękaną czaszkę, złamany obojczyk, przebite płuco, złamany nadgarstek i złamane wszystkie żebra po lewej stronie ciała.

22-latka wypadła z balkonu

W sobotę 2 października otrzymaliśmy telefon z informacją, że moja piękna siostra wypadła z balkonu podczas wakacji w Chorwacji. Ja i moi rodzice byliśmy w absolutnym szoku, wszyscy zdruzgotani tą przerażającą wiadomością, nie wiedząc, co się stanie z naszą Jen - przekazała siostra Jennifer, Sara.

Rodzina 22-latki przyleciała do Dubrownika już następnego dnia. Ponieważ Jennifer nie miała wykupionego ubezpieczenia, powstała zbiórka na jej leczenie. Założony cel 30 tys. funtów udało się zebrać w kilkanaście godzin.

Szczegóły zdarzenia nie są znane. Policja bada okoliczności nieszczęśliwego wypadku i sprawdza nie brały w nim udziału osoby trzecie.

Zobacz także: Mieszkańcy Goerlitz radykalizują się. Rośnie niezadowolenie tuż przy granicy z Polską
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić