o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Tragiczny wypadek pod Zamościem. Nie żyje 27-letni kierowca busa

67
Podziel się

Niedaleko Zamościa doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia się busa z ciężarówką zginął 27-letni mężczyzna. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Tragiczny wypadek pod Zamościem. Nie żyje 27-letni kierowca busa
Śmiertelny wypadek pod Zamościem (Policja)
bDfKgYUR

W niedzielę rano doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Komarów Osada. Bus zderzył się na drodze z ciężarówką. 27-letni kierujący mniejszym z aut zginął. Na miejscu wypadku policjanci prowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora.

Policjanci wstępnie ustalili okoliczności wypadku. Z ich ustaleń wynika, że kierujący busem próbował wyminąć jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Niestety manewr ten się nie udał.

Kierowca najprawdopodobniej wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jadący ciężarówką próbował hamować i zjechać na pobocze. Niestety wpadł przez to w poślizg i uderzył naczepą w busa.

bDfKgYUT

Pomimo reanimacji nie udało się uratować 27-letniego kierowcy busa. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek kierujący ciężarówką był trzeźwy. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Rozpędzony czołg na zakręcie. Świadkowie to nagrali

bDfKgYVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(67)
Roman
4 tyg. temu
trudno zrozumieć wpis redaktora, "wymijał jadącą z naprzeciwka ciężarówkę" to jakiś absurd
....
4 tyg. temu
nie rozumiem "wymijal ciezarowke z naprzeciwka"???
A P
4 tyg. temu
Wąskie drogi, szczególnie na zakrętach i brak utwardzonych poboczy do tego prędkość i tzw. ścinanie zakrętów, na tragedię nie trzeba długo czekać.
bDfKgYVv
Ola
4 tyg. temu
Ci dziennikarze nie znają w ogóle polskiego,czy tam też już tylko z Ukrainy pracują?
senjor
4 tyg. temu
Niestety.Selekcja kierowców busów trwa.To najmniej doświadczeni z kierowców zawodowych,a jednocześnie ,najbardziej wykorzystywani są przez właścicieli firm transportowych.Mówi się o nich ,że jeżdżą wkoło zegara.Skutki tego są bardzo tragiczne.Mówi się dużo o zastosowaniu tachografów we wszystkich pojazdach dostawczych,ale jak zwykle tylko się mówi.
Najnowsze komentarze (67)
mnjuy
4 tyg. temu
Zamiast 500+pieniądze przeznaczyć na dziurawe drogi!
Jamen
4 tyg. temu
Jak widać B.duzo osób nie zna przepisów."wymijał"napisane jest prawidłowo !!!
sdfg
4 tyg. temu
na drodze lokalnej przez miejscowośc - tam pewnie obowiązuje 50km/h ale patrząc na zdjęcie to obydwaj lecieli grubo powyżej 50km/h.....
anna
4 tyg. temu
Nie rozumiem stwierdzenia "próbował wyminąć jadącą z naprzeciwka ciężarówkę"
greg55
4 tyg. temu
maja ty to jesteś mocarz ,no właśnie do wymijania dochodzi wtedy gdy pojazdy jadą z na przeciwka.
greg55
4 tyg. temu
raelista przcież zostało wyjaśnione co to jest wymijanie, a ty dalej swoje.
greg55
4 tyg. temu
Neta dobrze napisałeś, prawdopodobnie nie rozumieją tego ludzie którzy posiadają prawo jazdy wymijanie jest to manewr mijania się pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka (tyle) zamiast wypisywać głupoty trzeba wcześniej sprawdzić co dane słowo oznacza.
miro
4 tyg. temu
ci kierowcy tych wszystkich busów powinni przejść dodatkowe szkolenia jak ci z beemek ,to co wyprawiaja na drogach woła o pomste do nieba ,przekraczanie predkości i telefony przy uhu to norma
bDfKgYVn
Neta
4 tyg. temu
No niektórym wciąż trudno zrozumieć...jaka brawura, przecież nikt nikogo nie wyprzedzał. Chcieli po prostu przejechać obok siebie.Wąska droga była.
filthpurger
4 tyg. temu
ludzie giną na drogach jak muchy, poprzez zniercipliwienie, wyprzedzanie na zakrętach, pod górkę, na podwójnych pasach, ambicje bycia najszybszym , ale dla niektórych to warte ryzyka i tego czucia adrenaliny pulsującej do żył. Podobnie jak rosyjska ruletka...
realista
4 tyg. temu
Teren zabudowany, mokro i ślisko, po kiego próbować cyrkowych wyprzedzanek ? Widać kozacka krew, 27 lat ...
Neta
4 tyg. temu
No wymijanie!! Jak jechał z naprzeciwka to wymijał !!! Co tu jest trudnego do zrozumienia?!
szkot
4 tyg. temu
Ten wypadek, to jawne samobójstwo.
HOSTYN
4 tyg. temu
"Wymijanie – według prawa o ruchu drogowym przejeżdżanie (przechodzenie) obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku". Czego osoby szybkopiszące, nie myślące, nie kumają?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić