Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|
aktualizacja

"Troskliwa" matka. 73-latka przyszła z tym do więzienia

6
Podziel się:

To się nazywa troskliwa matka! 73-letnia kobieta próbowała wnieść narkotyki na teren więzienia. Przyszła odwiedzić tam swojego syna. Teraz sama może trafić za kratki.

"Troskliwa" matka. 73-latka przyszła z tym do więzienia
Troskliwa matka przyniosła synowi narkotyki do więzienia (Policja warmińsko-mazurska)

Do więzienia w Iławie przyszła 73-letnia mieszkanka woj. mazowieckiego. Chciała odwiedzić syna, który przebywa w zakładzie karnym. Niestety, wizyta skończyła się zatrzymaniem kobiety.

Troskliwa matka przyniosła do więzienia... narkotyki. Miała przy sobie 123 tabletki w specjalnym woreczku. Okazało się, że była to... amfetamina. Funkcjonariusze znaleźli ją przy 73-latce podczas kontroli przed widzeniem. Tabletki zwróciły uwagę policji, dlatego zostały poddane narkotestom. Kobieta została zatrzymana.

Zbliża się Dzień Matki. To ten dzień w roku, kiedy dzieci w sposób szczególny mogą podziękować swoim mamom za trud wychowania. Jak trudne zadania dzieci czasami stawiają przed swoimi matkami, pokazał przykład z Iławy. (...) A może to miał być prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka? - żartują na Facebooku przedstawiciele policji.

Policja zbadała też miejsce zamieszkania troskliwej mamy, która przyniosła synowi narkotyki do zakładu karnego. Zabezpieczono tam kolejne 182 tabletki amfetaminy. "Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 37 gramów narkotyków" - podaje warmińsko-mazurska policja.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu kobiecie. Mieszkanka województwa mazowieckiego odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności - wyjaśniają funkcjonariusze.

Art. 62. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mówi: "Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". W innym wypadku można spędzić za kratkami nawet 10 lat:

Jeżeli przedmiotem czynu, (...), jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Zobacz także: Miał 7 kg marihuany i 420 porcji amfetaminy. Ogromna plantacja narkotyków na Dolnym Śląsku
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Hehehe
3 miesiące temu
Matka to matka a pies to pies . Nie ma nad czym się rozwodzić. Następny biedak zmarł w psim areszcie. "Pomagamy i chronimy" a wolski kryminał to sanatorium. Bantustan
Marek
3 miesiące temu
A ile ćpunów i pijaków jest w policja co kradną biorą łapówki biją żony policjanty a potem bsw i pod sąd funkcjonariuszy i kara śmierci jak nie dożywocie chyba że będzie sprytniejszy i sam się odpali.
xxfxdhzh
3 miesiące temu
Taka Matka to Skarb-chciała pomóc synalkowi.....
TakSeMysle:
3 miesiące temu
I KTO JESZCZE POWIE, ZE NA RODZICACH NIE MOZNA POLEGAC ?
hehe
3 miesiące temu
powinien za kare połknąć wszystkie na raz :D
wow..
3 miesiące temu
ręki odpadają....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić