aktualizacja 

Trudno było to zauważyć. Tak pobił rekord świata w ułożeniu kostki Rubika na czas

4

Szerokim echem w mediach społecznościowym odbił się wyczyn pewnego magika z TikToka. Hyde dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom pobił nieoficjalny rekord świata w ułożeniu kostki Rubika na czas.

Trudno było to zauważyć. Tak pobił rekord świata w ułożeniu kostki Rubika na czas
Rekordzista zachwycił (TikTok)

Wyczyn, którego dokonał magik, robi wrażenie. Hyde opublikował na TikToku nagranie wideo prezentujące rekordową próbę. Śmiałkowi udało się ułożyć kostkę Rubika w zaledwie 1,266 s. Tym samym ustanowiono nieoficjalny rekord świata. Oficjalnemu rekordziście ułożenie zajęło 3,47 s

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Opublikowane na TikToku wideo zdobyło ogromną popularność. W zaledwie 5 dni wyświetlono je ponad 37,6 mln razy. Niesamowicie szybkie ruchy magika zrobiły duże wrażenie na internautach. Pomimo nieoficjalnego charakteru rekordu komentujący nie mogli zrozumieć, w jaki sposób Hyde ułożył kostkę tak szybko. Autor opublikował wideo, w ramach promocji swojego kanału, na którym prezentuje najrozmaitsze sztuczki z tym charakterystycznym przedmiotem.

Szybkie ułożenie kostki Rubika nie zostanie zaliczone jako oficjalny rekord świata. Niektórzy komentujący zwrócili uwagę, że magik rozpoczął układanie od konfiguracji kolorów, która nie wymagała od niego dużo ruchów, aby odnieść sukces. Pomimo to szybkość, z jaką udało mu się je wykonać, zrobiła wrażenie na milionach oglądających. Trwało to tak krótko, że wielu oglądającym ciężko było zauważyć ruch ręką układającego.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić