o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Co on wyprawia?! Lekarz o zachowaniu Trumpa: "Szaleństwo!"

28
Podziel się

Prezydent Stanów Zjednoczonych nadal przechodzi leczenie w związku z zakażeniem koronawirusem. Mimo to Donald Trump zdecydował się na krótko opuścić szpital. Jego decyzja spotkała się z negatywną reakcją lekarza.

Co on wyprawia?! Lekarz o zachowaniu Trumpa: "Szaleństwo!"
Donald Trump machał wyborcom z wnętrza samochodu (YouTube.com, Bloomberg Politics)
bDJvDVYR

Donald Trump przechodzi leczenie w Centrum Medycznym Waltera Reeda w Maryland. Prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił powitać swoich wyborców, którzy stali przed szpitalem, by okazać mu wsparcie. Trump poruszał się opancerzonym SUV-em, a na twarzy miał maseczkę ochronną.

Zakażony koronawirusem Donald Trump spotyka się z wyborcami

Pomysł Donalda Trumpa spotkał się z dezaprobatą jego lekarza prowadzącego. Jak informuje "News Sky", dr James Phillips nazwał działanie prezydenta "szaleństwem", a swoje argumenty przedstawił na Twitterze.

bDJvDVYT

Jak wyjaśnił dr James Phillips, prezydencki SUV został zabezpieczony na okoliczność ataku chemicznego. W konsekwencji ryzyko transmisji koronawirusa wewnątrz auta jest bardzo wysokie i doszło do narażenia agentów Secret Service na zakażenie.

Ten prezydencki SUV jest nie tylko kuloodporny, ale także hermetycznie zabezpieczony przed atakiem chemicznym. Ryzyko transmisji COVID-19 wewnątrz jest tak wysokie, jak poza procedurami medycznymi. Nieodpowiedzialność jest zdumiewająca. Myślę o agentach Secret Service zmuszonych do udziału w tej grze – napisał dr James Phillips na Twitterze.
bDJvDVYZ

Dr James Philips zwrócił uwagę, że osoby, które towarzyszyły Donaldowi Trumpowi w przejażdżce, będą musiały odbyć 14-dniową kwarantannę. W przypadku zakażenia się od prezydenta koronawirusem agenci zachorują na COVD-19, które może okazać się dla nich śmiertelne.

Każda osoba obecna w pojeździe podczas tej zupełnie niepotrzebnej prezydenckiej "wycieczki" właśnie teraz musi zostać poddana kwarantannie na 14 dni. Może zachorować. Może umrzeć. Przez teatr polityczny. Przez rozkaz Trumpa, aby narażać swoje życie dla teatru. To szaleństwo – podkreślił dr James Philips na Twitterze.
bDJvDVZa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJvDVZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
nick
5 miesięcy temu
"Dr James Philips zwrócił uwagę, że osoby, które towarzyszyły Donaldowi Trumpowi w przejażdżce, będą musiały odbyć 14-dniową kwarantannę. W przypadku zakażenia się od prezydenta koronawirusem agenci zachorują na COVD-19, które może okazać się dla nich śmiertelne" Co wy za bzdury wypisujecie, gdyby zagrożenie dla osób towarzyszących było śmiertelne, Tramp by sobie na to nie pozwolił, szczególnie przed wyborami! medialnej pandemii ciąg dalszy, ten wirus to chyba bardziej uderza w szare komórki, bo ludzie przestali już samodzielnie myśleć
Spięty
5 miesięcy temu
A co wyprawiają nasi?!?
Noo
5 miesięcy temu
Trump nie ma wirusa to ściema na światową skalę. Zagranie polityczne przed wyborami.
bDJvDVZv
ZZZ
5 miesięcy temu
Przed wyborami wpadli na pomysł odizolować Trampa od wyborców, wiarygodność testów jest 20% reszta to fałszywie dodatnie nie licząc że covit nie posiada DNA tylko RNA a to ma znaczenie przy testach do DNA
Fan
5 miesięcy temu
Miał szczęście że na grypę nie zachorował, bo by przez tydzień z wyra nie mógł wstać 😆
Najnowsze komentarze (28)
dla naiwnych
5 miesięcy temu
On nie naraża niczyjego zdrowia czy życia ! Jest tak samo ...""chory"" jak ....Ty, ja, one i oni.... jacyś.....
Gust
5 miesięcy temu
Kowid zagrożeniem śmiertelnym??? To jest najlepszy dowcip jaki słyszałem w tym roku. Kowid to 100% propaganda eskimiskich mediów. Nie występuje w naturze. Mam 58 lat, jestem instruktorem żeglarstwa. Znam setki osób i ANI JEDNEJ CHOREJ na jakiś kowis o zmarłych nie wspominając.
GliGli
5 miesięcy temu
Trampek się bawi :)
Fan
5 miesięcy temu
Miał szczęście że na grypę nie zachorował, bo by przez tydzień z wyra nie mógł wstać 😆
ziut
5 miesięcy temu
jak ktoś jest naprawdę chory to leży w łóżku i nie w głowie mu jakieś wywiady przy biurku czy wycieczki samochodowe.Ktokolwiek ,kiedykolwiek miał grypę to wie jak człowiek się wtedy czuje.To przy zwykłej grypie a jest ponoć grypą gryp!
Tak jasne
5 miesięcy temu
Skoro tak każdy lekarz po 1 dniowej pracy z pacjentami chorymi na srovid powinni odbywać 14 dniowa kwarantannę by nie zarażać innych pacjentów i resztę personelu co za brednie
Faaaz
5 miesięcy temu
Kolejny dowod na to, ze zadnej "pandemii" nie ma. To jest tylko globalna gra operacyjna, by sprawdzic, jak spoleczenstwo bedzie reagowac na kolejne bolszewickie zakazy i totalitarne obostrzenia.
andy
5 miesięcy temu
Ale to jest portal O2, teraz trzeba patrzeć kto pisze a nie co piszą
bDJvDVZn
PrzemoC
5 miesięcy temu
Auto jest "hermetyczne", ale od szkodliwych gazów z zewnątrz, a nie od powietrza. Posiada odpowiednie filtry. Poza tym wszyscy mają na twarzach maski >N95 chroniące przed tym wirusem.
mark
5 miesięcy temu
i to jest prezydent , to psycghopata , a zacznijmy od tego , ze on nie ma koronawirusa i to jest po prostu zciema , oszustwo Trumpa.
Ktos
5 miesięcy temu
Współczuję lekarzom rozmawiałem z kilkoma przed epidemia ci którzy jeżdżą na akcie nieaja czasu zjeść normalnie tylko coś na szybko niekiedy godziny ponad normę a najgorsze są na telefon jak taxi tyle że 24 h nie ważne czy się wyspał czy nie co powiedzieć. Teraz
Ktos
5 miesięcy temu
Mało tam widać może jego miejsce w aucie też jest odizolowane od kierowcy nic nie widać trudno cokolwiek oceniać w stanach w taksówkach mają szyby oddzielające pasażera od kierowcy wyrazie napaści wyrazie transportu w jakieś konkretne miejsce pewnie był przy nim lekarz i kierowca reszta ochrony w innych autach jak nie wymagał transportu karetka to pojechał autem a karetkę zostawił obywatelom wolną nie widzę tu zabardzo skandalu a jako głową kraju po doniesieniach o jego chorobie dla bezpieczeństwa kraju się pokazał że pełni swoje funkcje dalej .
Juhas
5 miesięcy temu
Koronawirus to wojna na wyniszczenie. Tylko Szwecja się temu nie poddała. Reszta traci miliardy.
Marek
5 miesięcy temu
A może agenci secret service już są po przebyciu wirusa i są uodpornieni?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić