Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

TVN góruje nad TVP. "Fakty" wyprzedziły "Teleexpress" i "Wiadomości"

85
Podziel się:

W czerwcu pozycję lidera oglądalności wśród programów informacyjnych w czerwcu br. utrzymały "Fakty" emitowane w TVN i TVN24 BiS - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

TVN góruje nad TVP. "Fakty" wyprzedziły "Teleexpress" i "Wiadomości"
TVN góruje nad TVP. "Fakty" wyprzedziły "Teleexpress" i "Wiadomości" (kadr z programu)

"Fakty" także i w czerwcu okazały się bezkonkurencyjne. Jak podał portal wirtualnemedia.pl., widzowie najchętniej wybierali program informacyjny TVN-u, co przełożyło się na średnią oglądalność 2,13 mln widzów.

Przypomnijmy, że "Fakty" były liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w pierwszym półroczu 2022 r. W poprzednim miesiącu za flagowym programem TVN-u uplasowały się "Wiadomości", których oglądalność w TVP1 i TVP Info w ciągu roku zmalała o 0,06 proc., czyli o 1 tys. widzów. W czerwcu 2022 r. wyniosła 1,99 mln osób. Z kolei udział serwisu uplasował się na poziomie 19,80 proc. (rok wcześniej było to 18,55 proc.).

Podium uzupełnia "Teleexpress", który zanotował największy spadek i w ciągu roku stracił pozycję lidera. Jego widownia w Jedynce i TVP Info zmalała o 10,73 proc., czyli o 223 tys. oglądających. W czerwcu 2022 r. wyniosła 1,85 mln osób.

Jak czytamy w raporcie, na czwartej lokacie znalazły się "Wydarzenia" Polsat, Polsat News i Wydarzenia24. Widownia dziennika na trzech antenach wyniosła 1,43 mln osób, przy wzroście wynoszącym 10,75 proc. (138 tys. widzów).

Średnia widownia "Wydarzeń" na głównej antenie i w Polsat News wyniosła 1,29 mln osób. Warto przypomnieć, że dziennik na antenie Wydarzenia24 nadawany jest od września ubiegłego roku.

Kto zanotował najwyższy wzrost?

Piąte miejsce w zestawieniu zajęła "Panorama", która w porównaniu z poprzednim miesiącem zanotowała największy wzrost: o 19,11 proc. do 1,19 mln widzów (790 tys. w Dwójce i 404 tys. w stacji informacyjnej).

Co ciekawe, wśród widzów w wieku 16-49 lat w czerwcu 2022 roku na pozycji lidera oglądalności też znalazły się "Fakty", których widownia zwiększyła się o 2,54 proc.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(85)
SIEKIEREZADA
miesiąc temu
Czyli maleje liczba rewolucjonistów do racjonalistów.
TAK dla POLSA...
miesiąc temu
To samo w TVN - jazda, jazda i jeszcze raz jazda tylko prorosyjska. A Unia? - Unia nie cierpi Polski, jesteśmy zagrożeniem dla Niemiec, Francji.. . Ludzie zrozumcie wreszcie, że celowo wstrzymują nam środki, żebyśmy się za bardzo nie rozwijali. Europarlamentarzyści opozycji , którzy głosują przeciwko uruchomieniu środków powinni być pociągnięci do odpowiedzialności, to są zdrajcy i pachołkowie Rosji i Niemiec . ZROZUMCIE WRESZCIE, ŻE TU NIE O PRAWORZĄDNOŚĆ CHODZI.
Mar
miesiąc temu
Jak można setki razy oglądać to samo w TVP info. Codziennie Tusk, Putin i niebezpieczna Unia. Zacofanie i propaganda sięga zenitu.
Pol
miesiąc temu
Przoduje i góruje w ilości członków z ramienia tajnych współpracowników klanów resortowych
TAK dla POLSA...
miesiąc temu
Ludzie, róbcie tak dalej - oglądajcie TVN i wspierajcie Putina. Kiedy Wam się oczy otworzą!!!!!!!
TAKI TVN
miesiąc temu
Co ! Wszyscy nagle chcieli zobaczyć oszusta podatkowego a zarazem członka PZPR-owskiej dynastii Kraśków ! A przy okazji resztę popłuczyn z PRL-u.
Mecenas
miesiąc temu
Zaraz ponownie będą opowiadać bzdury na temat szczepionek na covid 19,oglądalność spadnie,nie ma stacji tak wspierającej lobby farmaceutyczne,a nie dabające o życie Polaków.Niech podadzą ilość zgonów za które odpowiada preparat,nie podadzą boją się
Artykuł
miesiąc temu
A świstak zawija te sreberka.
Zobaczycie
miesiąc temu
Kurski już rozkazał RZĄDOWEMU CEBOSOWI pokazać inne dane...tvpis ..10,5 miliona średnio oglądalności
Znurzona
miesiąc temu
Tvn mniejsze zło, Polsat neutralnie ale już TVP wylewa swoją psychoza I marazm emocjonalny z mową nienawiści na obywateli. Titanic tonie a przez pląsa.
koniec 500+
miesiąc temu
KONIEC 500+ - WEDŁUG NIEOFICJALNYCH WIADOMOŚCI 500+ BĘDZIE WYPŁACANE TYLKO DO KOŃCA ROKU A POTEM KONIEC. STAN BUDŻETU NIE POZWALA NA DALSZE WYPŁACANIE.
ads
miesiąc temu
TVN w górę ? PIC na WODĘ ku zadowoleniu Tuska Kraśko zapewne napędził..Ha!Ha!
Tajny
miesiąc temu
!!!!!MEGA AFERA!!!!!!!polityk PIS zlapany z !!!!!!!!nieletnim na dworcy centralnym!!!!!!
Zagwost
miesiąc temu
tak, tak...a te badania to od Nielsena? wszystko jasne...polaczki wolą oglądać "pijaczynę" bez prawka i żeńskiego "robocopa" o staropolsko brzmiącym nazwisku...niezły fake
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić