aktualizacja 

Ulżył pęcherzowi na środku chodnika. Proboszcz skończy w więzieniu?

78

Proboszcz z Gryfic oddawał mocz na środku chodnika. Widząc to policja rozpoczęła interwencję, która źle skończyła się dla funkcjonariuszy. Ksiądz zachowywał się agresywnie i znieważał funkcjonariuszy, a nawet chciał się z nimi bić.

Ulżył pęcherzowi na środku chodnika. Proboszcz skończy w więzieniu?
Zdj. ilustracyjne. (Pixabay)

Oskarżonym, o którym rozpisywały się media, jest ksiądz, a w dodatku proboszcz jednej z parafii w Gryficach - Ireneusz P. Duchowny oddawał mocz na środku chodnika, co zauważyli funkcjonariusze, którzy postanowili wlepić mu za ten czyn mandat.

Podczas interwencji duchowny znieważył funkcjonariusza i naruszył jego nietykalność cielesną, za co został następnie oskarżony. Teraz za czyny te będzie odpowiadał przed sądem. Grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Proboszcz parafii z Gryfic odmawia jakiegokolwiek komentarza mediom. Nie chce odnosić się do sprawy zatrzymania. Nie wiadomo też, jak zareagują przełożeni księdza na jego wybryk. O zajściu z policją dowiedzieli się dopiero z... mediów. Duchowny najwyraźniej nie chwalił się przełożonym swoim zachowaniem - informuje Onet.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić