o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Ulżył pęcherzowi na środku chodnika. Proboszcz skończy w więzieniu?

42
Podziel się

Proboszcz z Gryfic oddawał mocz na środku chodnika. Widząc to policja rozpoczęła interwencję, która źle skończyła się dla funkcjonariuszy. Ksiądz zachowywał się agresywnie i znieważał funkcjonariuszy, a nawet chciał się z nimi bić.

Ulżył pęcherzowi na środku chodnika. Proboszcz skończy w więzieniu?
Zdj. ilustracyjne. (Pixabay)
bECdWuPp

Oskarżonym, o którym rozpisywały się media, jest ksiądz, a w dodatku proboszcz jednej z parafii w Gryficach - Ireneusz P. Duchowny oddawał mocz na środku chodnika, co zauważyli funkcjonariusze, którzy postanowili wlepić mu za ten czyn mandat.

Podczas interwencji duchowny znieważył funkcjonariusza i naruszył jego nietykalność cielesną, za co został następnie oskarżony. Teraz za czyny te będzie odpowiadał przed sądem. Grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

bECdWuPr
Całe miasto wiedziało, że akurat ten ksiądz za kołnierz nie wylewał - komentują złośliwie mieszkańcy.

Proboszcz parafii z Gryfic odmawia jakiegokolwiek komentarza mediom. Nie chce odnosić się do sprawy zatrzymania. Nie wiadomo też, jak zareagują przełożeni księdza na jego wybryk. O zajściu z policją dowiedzieli się dopiero z... mediów. Duchowny najwyraźniej nie chwalił się przełożonym swoim zachowaniem - informuje Onet.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECdWuPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Martyna
6 miesięcy temu
To nie był prawdziwy ksiądz, moja prababka mówiła, że na lekcji religii uczono ją, że ksiądz nie je i nie pije więc też nie chodzi do ubikacji, żyje łaską bożą. Ona w to co ją uczono wierzyła ale nie tylko ona, spotkałam też inne takie osoby.
Ona
7 miesięcy temu
Przecież on produkował wodę święconą !
Rocky
7 miesięcy temu
Każdy ksiądz chodzi bez majtek ,sikają nie zadzierając kiecy
bECdWuPT
batman
8 miesięcy temu
Forever...
Wwww
8 miesięcy temu
A pytanie gdzie jest wc? W Polsce pełno jest śmiech
Kacper
8 miesięcy temu
Już pomijając księdza i ten cały incydent. Prawda jest taka, że w mieście nie ma gdzie siku zrobić. Szaletów jak na lekarstwo, a jeśli są, to zazwyczaj nieczynne, restauracje zamknięte, więc gdzie może się załatwić ewentualny turysta, któremu się zachce?
Emeryt
8 miesięcy temu
Włos z głowy mu nie spadnie już był telefon do komendanta i po sprawie
Brylas
8 miesięcy temu
Inkwizytor myślał że mu wszystko wolno i policja przed nim klęknie.
gosc
8 miesięcy temu
I jak porownac do morderstwa Popieluszki.Wyrok podobny.
nikt
8 miesięcy temu
Ale o co chodzi? Funkcjonariuszom PiS i okupantowi kościelnemu wolno więcej. Nie wiem z czym macie problem. Wolność i równość już była - teraz jest podział na lepszy i gorszy sort. Lepszym sortem są PiSowcy i kościelni.
Joseph
8 miesięcy temu
No a kto nakazał im chlać wino na swoją pamiątkę, to Jezus jest winien alkoholizmowi wśród chrześcijan alkoholicy papieże ,kardynałowie, biskupi ,księża zakonnicy .Gdyby Jezus był Bogiem to by powiedział pijcie wodę na moją pamiątkę albowiem ona jest źródłem wszelkiego życia na Ziemi. Nie miał biedak zielonego pojęcia że przyczyni się do alkoholizmu.
65+
8 miesięcy temu
- proponuję mandat " co łaska + VAT "
yui
8 miesięcy temu
3 lata na pewno nie posiedzi. Biskup zadzwoni do Komendanta, zwolnią go i przeniosą do innej parafii i sprawa zamieciona.
bECdWuPL
ks Marek
8 miesięcy temu
Ale przecież policjanci przy tym nie byli, a grzech to kłamać, Bóg zapłać!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić