Straszne wideo. Po wszystkim policjant przemówił drżącym głosem

48

W sieci ukazało się nagranie z interwencji w Green Forest w stanie Arkansas. Funkcjonariusz zareagował na wezwanie dwóch mężczyzn, którzy prosili o ochronę przed niebezpiecznym współlokatorem. Gdy policjant zażądał, aby agresor wyszedł z mieszkania, został zaatakowany maczetą. Przerażające wideo okrążyło sieć.

Straszne wideo. Po wszystkim policjant przemówił drżącym głosem
Policjant polecił agresywnemu mężczyźnie, aby wyszedł z mieszkania. Ten rzucił się na funkcjonariusza z maczetą. (YouTube, PoliceActivity)

Jak relacjonuje rzecznik Departamentu Policji w Green Forest, do interwencji doszło przy 408 South Thorne Avenue. Autorzy zgłoszenia skarżyli się, że Maung Tway, ich 34-letni współlokator, zachowuje się w agresywny sposób i poprosili o pomoc w wyproszeniu go z mieszkania.

Dramatyczny finał policyjnej interwencji. Nie żyje 34-latek

Funkcjonariusz przyjechał pod wskazany adres i zażądał, aby Maung Tway opuścił sypialnię, a następnie mieszkanie. W odpowiedzi 34-latek wyszedł z pomieszczenia z maczetą w rękach.

Policjant kilkakrotnie nakazał 34-latkowi, aby opuścił niebezpieczny przedmiot. Jednak Maung Tway nie tylko nie spełnił polecenia, lecz także zaczął zbliżać się do funkcjonariusza i przygotowywać do ataku.

W obawie o swoje życie funkcjonariusz oddał w kierunku 34-latka strzały. Maung Tway doznał ciężkich obrażeń i upadł na ziemię.

Ranny Maung Tway został przewieziony do szpitala w Berryville. Ostatecznie obrażenia, których doznał w wyniku strzelaniny, okazały się zbyt poważne i 34-latek zmarł.

Zobacz także: Zobacz też: Zasnął za kierownicą pędzącej Tesli. Nagranie z akcji amerykańskiej policji
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić