Na terenie parku znaleziono szczątki. To ofiara własnego męża

2

Na terenie Rock Bridge Memorial State Park w Missouri dokonano makabrycznego odkrycia. Okazało się, że ktoś ukrył tam szczątki kobiety. Śledczy zdołali ustalić tożsamość zmarłej. Jak się przekonali, jej los pozostawał zagadką od października 2019 roku.

Na terenie parku znaleziono szczątki. To ofiara własnego męża
Mengqi Ji miała zginąć z ręki własnego męża. Mężczyzna został postawiony w stan oskarżenia (Facebook)

Jak podaje Fox News, odnalezione na terenie parku stanowego zwłoki należą do Mengqi Ji. Natknął się na nie przypadkowy turysta – ciało znajdowało się wcześniej w rzece, jednak w korycie spadł poziom wody i zostały odsłonięte.

Zmarła ostatni raz była widziana przez bliskich jesienią 2019 roku. Kilka miesięcy później – w lutym 2020 roku – doszło do aresztowania jej męża. Joseph Elledge usłyszał zarzut zabójstwa pierwszego stopnia.

Szczątki w amerykańskim parku stanowym. To ofiara własnego męża

Joseph Elledge ma na sumieniu nie tylko – jak wykazują śledczy – zabójstwo własnej żony. Mężczyzna będzie również sądzony za takie przestępstwa jak krzywdzenie dzieci, znęcanie się nad dziećmi oraz napaść trzeciego stopnia dokonaną na członka rodziny.

Zobacz także: Zobacz też: #11 pytań do lekarza sądowego

Geoff Jones, szef policji, na razie nie potwierdził, czy w związku ze znalezieniem zwłok Joseph Elledge otrzyma jakieś dodatkowe zarzuty. Jednocześnie wyraził zadowolenie, że rodzice zaginionej nareszcie dowiedzieli się, co spotkało ich córkę.

Tożsamość zmarłej nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Do tego konieczne będą badania laboratoryjne, jednak przy odnalezionych szczątkach odnaleziono przedmioty należące do Mengqi Ji, w tym dokumenty oraz resztki ubrań.

Jako rodzic mogę sobie tylko wyobrażać, jak ważne jest dla rodziców zamknięcie takiej tragedii. Mam nadzieję, że gdy dowody trafią do laboratorium, będziemy w stanie to zrobić – podsumował Geoff Jones (Fox News).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić