USA. Nauczycielka aresztowana. Współżyła z 14-letnim uczniem

88

Hrabstwem Fresno w stanie Kalifornia wstrząsnęła wiadomość o aresztowaniu Krystal Jackson. Jak wykazało śledztwo, szanowana przez lokalną społeczność nauczycielka współżyła z jednym z uczniów. Gdy zaczęła wykorzystywać chłopca, ten miał zaledwie 14 lat.

USA. Nauczycielka aresztowana. Współżyła z 14-letnim uczniem
Krystal Jackson molestowała swojego ucznia. Gdy doszło do wykorzystywania, chłopiec miał zaledwie 14 lat (FCSO)

Informacje o aresztowaniu przekazał porucznik Brandon Pursel, szeryf hrabstwa Fresno w stanie Kalifornia. Szkoła, w której pracowała Krystal Jackson, gdy dopuściła się molestowania ucznia, mieści się w miejscowości Mountain View.

Nauczycielka molestowała ucznia. Miał zaledwie 14 lat

Porucznik Pursel wyraził ulgę, że Jackson trafiła do aresztu, a jej uczeń jest już bezpieczny. Jednocześnie szeryf podkreślił istnienie prawdopodobieństwa, że 14-latek nie był jedyną ofiarą niebezpiecznej nauczycielki.

Pani Jackson już znajduje się w areszcie. Wierzymy, że jej ofiara jest już bezpieczna, (...) ale nie wiemy, czy wykorzystywanych nie było więcej – przyznał porucznik Brandon Pursel (Fox News).
Zobacz także: Zobacz też: Postanowiła ukraść przesyłkę. Los szybko ją ukarał

Śledztwo w sprawie Krystal Jackson prowadzą detektywi z Wydziału ds. Przestępstw Seksualnych Szeryfa Hrabstwa Fresno. Wszczęli oni dochodzenie po tym, jak na lokalny komisariat wpłynęło zawiadomienie na temat popełniania przestępstwa przez 39-letnią nauczycielkę.

Zgodnie z ustaleniami detektywów Krystal Jackson współżyła z uczniem co najmniej trzykrotnie w ciągu ostatniego roku. Do zbliżeń między nauczycielką a chłopcem dochodziło w trakcie indywidualnych lekcji.

Najgorsze jest to, że nasza ofiara została wykorzystana, to po pierwsze. Ale także niepokoi fakt, że nasza podejrzana pełniła zawód zaufania publicznego – podsumował sprawę porucznik Brandon Pursel (Fox News).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić