aktualizacja 

Usłyszeli hałasy za oknem. Gdy sprawdzili ogród, oniemieli

12

Do zaskakującej sytuacji doszło na posesji należącej do jednej z rodzin w stanie Kalifornia. Gospodarzy zaniepokoiły nietypowe odgłosy dochodzące z okolic basenu. W obawie, że mają do czynienia ze złodziejem, mieszkańcy sprawdzili kamery monitoringu. Okazało się, że odwiedził ich... niedźwiedź.

Usłyszeli hałasy za oknem. Gdy sprawdzili ogród, oniemieli
Nie wierzyli własnym oczom. W ich basenie postanowił popluskać się niedźwiedź (YouTube, Storyful Viral)

Na przestrzeni ostatnich tygodni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych cierpią z powodu rekordowych upałów. Ukrop daje się we znaki nie tylko ludziom, lecz także zwierzętom, o czym w zaskakujących okolicznościach przekonała się rodzina z Kalifornii. Stan ten nie bez powodu ma w herbie niedźwiedzie.

Niedźwiedź wskoczył do ich basenu. Doskwierał mu upał?

O wizycie misia w przydomowym basenie w Monrovii w stanie Kalifornia opowiedział Steve Bray. Jak relacjonował, feralnego dnia temperatura wynosiła ponad 30 stopni Celsjusza. Prawdopodobnie to właśnie pogoda skłoniła niedźwiedzia, aby przyszedł się wypluskać.

Steve Bray i jego bliscy postanowili podzielić się swoją historią z internautami. Opublikowali filmik z kamery monitoringu na Facebooku. Szybko stał się on viralem, którego popularność wykroczyła poza ten portal społecznościowy.

I tak po prostu... niedźwiedź postanowił popływać w naszym basenie. W domu Brayów nigdy nie ma chwili oddechu – podpisał filmik Steve Bray.

Niedźwiedź podbił serca internautów, którzy nie kryli zachwytu jego zachowaniem. Wiele osób wyrażało współczucie dla zwierzęcia, zmuszonego znosić ekstremalne temperatury przy tak obfitym futrze.

Nie mam mu tego za złe. To mądry niedźwiedź. Dobry dzień na miłą kąpiel.
Jest tak cholernie gorąco.
Panował nieznośny gorąc...
O rany... niedźwiedzie też się nagrzewają! Czy możesz sobie wyobrazić noszenie futra w temperaturze ponad 30 stopni?
Wygląda na to, że ktoś miał chwilę dobrej zabawy – komentowali filmik użytkownicy portali społecznościowych, cytowani przez "Mirror".
Zobacz także: Ogromny krokodyl zaatakował turystę. Szokujące nagranie z Filipin
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić