Londyn. Tajemnicze zniknięcie Polki. Miała zaplanowaną operację

6

Elżbieta Dybowska do Wielkiej Brytanii wyjechała 10 lat temu. Od października ub.r. nie kontaktuje się z rodziną. Bliscy informują, że kobieta miała poddać się operacji. Rodzina zgłosiła zaginięcie 51-latki polskiej policji.

Londyn. Tajemnicze zniknięcie Polki. Miała zaplanowaną operację
Elżbieta Dybowska mieszka w Londynie, od października ub. r. nie kontaktuje się z rodziną. (Facebook)

Elżbieta Dybowska do Anglii wyjechała 10 lat temu. Ostatni raz odwiedziła rodzinę w Polsce w 2015 r. Na co dzień kontaktowała się telefonicznie i za pomocą portali społecznościowych z mamą i bratem. Bliscy informują, że kontakt z 51-latką urwał się w październiku 2020 r. Polka, mieszkająca w Londynie nie była również aktywna od tego czasu w mediach społecznościowych.

Bliscy informują, że kobieta miała przejść operację w ubiegłym roku. Zmartwiona rodzina poinformowała już polską policję o zaginięciu kobiety. Na facebookowej grupie "Missing Zaginieni", która zamieszcza informacje dotyczące osób zaginionych opublikowano zdjęcie 51-latki z prośbą o pomoc.

Kobieta od 10 lat przebywa w Anglii. Prawdopodobnie mieszka i pracuje w Londynie. Ostatni raz odwiedziła rodzinę w Polsce w 2015 roku. Była w stałym kontakcie z bratem i matką na messenger i telefonicznie. Od października 2020 roku do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodzina, nie jest aktywna na portalach społecznościowych. Rodziną bardzo się martwi ponieważ kobieta wspominała o tym, że miała poddać się operacji - czytamy w komunikacie
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Masz jakiekolwiek informacje ws. zaginionej?

Osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć na temat miejsca przebywania zaginionej lub posiadają istotne informacje w tej sprawie proszone są o niezwłoczny kontakt z BK KPP Zambrów Wydział Kryminalny, 15-003 Białystok, ul. Sienkiewicza 65. Można kontaktować się także telefonicznie pod nr.: +48 85 670 2305 lub na email: dyzurny.kwp@bk.policja.gov.pl

Zobacz także: Zaginęła prawie 30 lat temu. Nadal nie wiadomo, czy żyje
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić