Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Nieoficjalnie: fryzjerzy znowu otwarci. Będą też inne zmiany

36
Podziel się

W środę lub w czwartek odbędzie się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Jakich decyzji należy się spodziewać? Pojawiły się nieoficjalne informacje.

Nieoficjalnie: fryzjerzy znowu otwarci. Będą też inne zmiany
Adam Niedzielski (YouTube, Kancelaria Premiera)
bEJDItDp

W środę lub czwartek poznamy nowe informacje na temat obostrzeń obowiązujących w związku pandemią koronawirusa. Z ustaleń Wirtualnej Polski wynika, że należy się spodziewać wieści o luzowaniu ograniczeń. Bardzo możliwe, że zastosowana zostanie regionalizacja obostrzeń.

Rozważany jest ten wariant regionalny. W tych przypadkach brana pod uwagę będzie zarówno liczba zakażeń na 100 tys. mieszkańców, jak i obłożenie łóżek szpitalnych i respiratorów - powiedział rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz, cytowany przez wiadomosci.wp.pl.
bEJDItDr

Podkreślał również, że bardzo niskie wskaźniki zakażeń są w województwach: podkarpackim, warmińsko-mazurskim i podlaskim. Najwięcej zachorowań na COVID-19 notujemy natomiast m.in. w województwie dolnośląskim i śląskim.

Koronawirus w Polsce. Jakie ograniczenia po 25 kwietnia?

Wirtualna Polska podaje, że najprawdopodobniej rząd ogłosi wznowienie działalności salonów fryzjerskich, kosmetycznych i salonów urody, otwarcie wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych, a także sklepów meblarskich oraz powrót do szkół uczniów do klas I-III w systemie hybrydowym.

bEJDItDx

Może dojść również do kolejnego luzowania w zakresie sportu. WP donosi o możliwości powrotu do uprawiania sportu na świeżym powietrzu do 50 osób (obecny limit to 25 osób).

Koronawirus w Polsce. Kiedy konferencja ministra Niedzielskiego?

Konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego ma się odbyć w środę lub czwartek. Transmisja tradycyjnie będzie dostępna w rządowych mediach społecznościowych, jak i w największych stacjach telewizyjnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJDItDS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
Statystyk
6 miesięcy temu
Liczne komisje, spółki, projekty na które od lat płyną grube miliony złotych, a wszystko jest kartonowe. Jak dla mnie najgorsze: komisja Macierewicza, Centralny punkt komunikacyjny, stocznia, elektrownia Ostrołęka. Coś jeszcze?
Rok 1984
6 miesięcy temu
będziesz siedział za eksperymenty medyczne na Polakach , które zostały zakazane po II Wojnie Światowej
Mira
6 miesięcy temu
Co do gry,fryzjerów..to w Gdyni. ..udają że nie pracują zasłaniają szyby i przyjmują pełno klientów,nieraz straż miejska to widzi i macha na to ręką a prawdziwe obostrzenia są w Chinach tam grozi kara kilku lat więzienia
bEJDItDT
zauważę
6 miesięcy temu
Zakładu fryzjerskiego absolutnie nie opłaca się otwierać ! U nas jeden miał zakład fryzjerski , za strzyżenie brał 15 zł i ledwie wiązał koniec końcem . Dziś ma Barber Studio , za to samo strzyżenie bierze 50 zł i ma non stop kolejkę . Do ciem noty tylko po zachodniemu...
zal
6 miesięcy temu
A fryzjerzy byli zamknięci????? Ja cały czas chodziłem do swojego.
Pacjent x
6 miesięcy temu
Nieoficjalnie: na nogi stawia przy Covidzie MUZYKA, w tym wspaniały Leonard Cohen. Mnie do pionu postawiły: Democracy i Closing Time. Zwłaszcza werbel w Demokracji. Aha, i jeszcze nasza stara dobra Warszawianka w dobrym, dętym wykonaniu!
Juzik
6 miesięcy temu
Kulwa,co chwile zamykajom fryzjera.Tera dam siem ogolic na glace
Twój Nick
6 miesięcy temu
Aha, również. "Nieoficjalnie". Patrzcie na to co będzie oficjalnie, bo ostatnio mieliśmy nieoficjalny powrót do szkół 16 kwietnia 2021.
Twój Nick
6 miesięcy temu
Tak, to jest takie kilka kroków do przodu i jeden do tyłu. Zamknęli sklepy budowlane to je teraz otworzą, ale kagańce do prowadzenia swoich posłusznych piesków, którym odebrało możliwość myślenia jeśli ją mieli trzeba zostawić
Karol
6 miesięcy temu
Tych ludzi należy bardzo surowo rozliczyć za spowodowanie narodowej lawiny przedwczesnych zgonów. Być może art.Kk traktujący o zbrodni przeciwko ludzkości ? Naprawdę nie potrzeba mieć IQ powyżej 70 w skali Wechslera by nie rozumieć o co w tym wszystkim chodzi.W skali roku 100,000 przedwczesnych zgonów spowodowanych brakiem dostępu do lekarza i szpitala chyba jest wystarczającym argumentem by tych ludzi postawiç przed Sąd.Pan Premier mógł rok temu zrezygnować w każdej chwili widząc co szykują Polsce farmaceutyczne korporacje. Pan obecny minister zdrowia nie musiał przyjmować tego stanowiska tym bardziej, że nawet nie jest lekarzem. Jak ten rząd dalej się ostanie to za kilka lat będziemy leczyć zęby u magistrów muzykologii, a leczyć się będziemy u magistrów sztuk pięknych. Miej Nas wszystkich Dobry Boże w Swojej opiece !!!!!
massa
6 miesięcy temu
Jest tak i tak będzie !!! Na to ludzie pozwalają więc do kogo żal !?
Pppp
6 miesięcy temu
Kiedy wkońcu te maski zniesione zostaną. Tylko przeszkadzają
Kochani
6 miesięcy temu
Wiem, że ten post w większości Was nawet nie wzruszy a nawet wywoła WIELKIE oburzenie, ale proszę każdego kto może o wsparcie. Jest mi też wstyd prosić o pomoc, ale proszę każdego kto może i czuję się na siłach. Nie będę tutaj pisała wzruszającej historii o moim życiu, ale jest ciężko. Mam komornika a pracując na umowie zlecenie zabiera mi połowę i zostaje mi 1000 z czego płacę za mieszkanie i mam niecałe 200 na podstawowe rzeczy. Brakuje mi nawet na jedzenie. Proszę każdego kto może o nawet najmniejsze wsparcie a ja będę wdzięczna do końca życia.. i o jeden dzień dłużej. Jestem zupełnie sama z tym wszystkim.. Stępień Agata 15 1050 1360 1000 0091 0496 5141, dziękuję również tym, którzy już pomogli.. wymieniać nie będę, ale Wy wiecie.. ;)
bEJDItDL
Aneta💙💙💙
6 miesięcy temu
My się nigdy tego nie pozbędziemy jak będziemy się tak bawić...przypominam rok temu zamknęli nas w domach jak było tylko 25 przypadków,a teraz raz tak raz tak.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić