aktualizacja 

Wałęsa na rowerze. Ludzie ze zdziwieniem patrzą na stopy

402

Mimo wieku Lech Wałęsa należy do osób, które nie boją się mediów społecznościowych. Wręcz przeciwnie, były prezydent regularnie publikuje w nich zdjęcia podejmowanych aktywności. Tym razem pokazał, jak jeździ na rowerze w naprawdę nietypowych butach. Nic dziwnego, że obserwatorzy zwrócili na nie uwagę.

Wałęsa na rowerze. Ludzie ze zdziwieniem patrzą na stopy
Lech Wałęsa postanowił skorzystać z uroków słonecznej pogody. Wybrał się na wycieczkę rowerową (AKPA, Facebook, Kurnikowski, Lech Wałęsa)

Lech Wałęsa jest prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Były prezydent chętnie publikuje nie tylko fotografie z oficjalnych wydarzeń czy spotkań z politykami, ale nawet wizyt w uzdrowiskach lub – jak w tym przypadku – wycieczek rowerowych.

Lech Wałęsa na rowerze. Co ma na stopach?

Tyn razem wybrał się na przejażdżkę rowerową. Jak wynika ze zdjęć opublikowanych przez Lecha Wałęsę, jego wybór padł na ścieżki biegnące nieopodal morza.

Jak przystało na odpowiedzialnego uczestnika ruchu drogowego, Lech Wałęsa założył na głowę kask. Nie zabrakło także specjalnych rękawic, w których łatwiej było mu prowadzić rower. Prawdziwą sensacją okazują się jednak... buty, na jakie zdecydował się były prezydent.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Lech Wałęsa zapytany o PiS. Były prezydent długo odpowiadał

Okazało się, że Lech Wałęsa jest miłośnikiem... crocsów! Ten typ obuwia kojarzy się raczej z młodzieżą lub pracownikami służby zdrowia, jednak jak widać upodobał go sobie także były prezydent.

Cóż, można tylko pozazdrościć Wałęsie, że mimo upływu lat pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami. Choć nie jesteśmy pewni, czy zwykłe adidasy nie sprawdziłyby się lepiej.

W trakcie wycieczki rowerowej Lech Wałęsa postanowił zrobić sobie przerwę na drobną przekąskę. Jak udokumentował na zdjęciach, były prezydent wybrał lekki posiłek w formie placków ziemniaczanych.

Czy nie szkoda nóg na rower w takich laczkach? Ale jak kto woli.
Jakie laczki!
W Crocksach na rower, to fajnie jest.
Obuwie typowo rowerowe

- piszą fani Wałęsy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić