aktualizacja 

Wałęsa poszedł do kościoła w USA. Oto co zrobili ludzie

722

Lech Wałęsa dba o to, aby Polacy byli dobrze doinformowani na temat jego aktywności. Były prezydent przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, skąd zamieścił na Facebooku swoją pierwszą fotorelację. Zdjęcia z kościoła wywołały spore zainteresowanie internautów. Ludzie obecni w świątyni widocznie nie mogli się powstrzymać i chętnie fotografowali się z naszym noblistą.

Wałęsa poszedł do kościoła w USA. Oto co zrobili ludzie
Lech Wałęsa pokazał zdjęcia z Los Angeles (Facebook)

Aktywność Lecha Wałęsy na Facebooku urosła do miana legendarnej. Konto byłego prezydenta niemal codziennie obfituje w nowe posty o najrozmaitszej tematyce. 12 listopada gdańszczanin zamieścił fotografię z celniczką informując, że wylatuje właśnie z Gdańska do Los Angeles.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Stany Zjednoczone to jeden z najchętniej wybieranych przez Lecha Wałęsę kierunków. Były prezydent z chęcią przyjmuje zaproszenia za Oceanem i regularnie odwiedza miasta zarówno po wschodniej, jak i zachodniej stronie USA. Obecnie przebywa w Los Angeles. 18 i 19 listopada weźmie udział w Konserwatywnej Konferencji Działań Politycznych (CPAC) w Meksyku.

Wałęsa pokazał zdjęcia z Los Angeles. Tak reagowali ludzie

Można było przewidzieć, że wycieczka Lecha Wałęsy do Stanów Zjednoczonych wiąże się z regularnym relacjonowaniem na Facebooku. 13 listopada na koncie polityka pojawiła się pierwsza fotorelacja, licząca aż 64 fotografie. Były prezydent uczestniczył we mszy św. w jednym z kościołów w Los Angeles. To właśnie po jej zakończeniu był głównym obiektem zainteresowania zarówno wiernych, jak i duchownych. Ci chętnie pozowali z nim do zdjęć. Widać było, że jego obecność wywołała nie lada poruszenie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pod fotorelacją, którą zamieścił Lech Wałęsa pojawiło się wiele komentarzy. To już tradycja, że internauci licznie komentują wpisy byłego prezydenta. Ich wzmożoną aktywność można zaobserwować, gdy gdańszczanin pokazuje wyjątkowe momentu lub wyraża swoje myśli na ważniejsze tematy. Tak było również i tym razem. Komentujący życzyli 79-latkowi przede wszystkim zdrowia. Nie zabrakło wielu pozdrowień.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić