o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Wandal dwukrotnie zniszczył baner Andrzeja Dudy. Jest nagranie z kamer

34
Podziel się

Tegoroczne wybory prezydenckie nie bez powodu wzbudzają wśród społeczeństwa ogromne emocje. W nie do końca legalny sposób upust dał im mieszkaniec Gdańska, którego kamery nagrały na niszczeniu baneru wyborczego Andrzeja Dudy.

Wandal dwukrotnie zniszczył baner Andrzeja Dudy. Jest nagranie z kamer
Baner Andrzeja Dudy został zniszczony dwukrotnie przez tę samą osobę (PAP, Grzegorz Michałowski)
bDYQMsEl

W Osowej, jednej z dzielnic Gdańska, doszło do aktu wandalizmu. Jeden z mieszkańców dwukrotnie dopuścił się dokonania tego samego czynu, niszcząc baner Andrzeja Dudy wywieszony na płocie jednego z sąsiadów. Mieszkańcy zgodnie potwierdzają, że w obu przypadkach zniszczeń dokonała ta sama osoba.

Nagranie zostało uwiecznione na kamerach i posłuży teraz jako dowód w sprawie, która ma trafić do prokuratury. Na filmie widać, jak mężczyzna podjeżdża pod jeden z domów, wysiada z samochodu i wycina głowę obecnego prezydenta z baneru wyborczego. Do zdarzeń doszło 23 maja oraz 11 czerwca.

bDYQMsEn
Do tej pory pokazywano wiele zniszczonych materiałów wyborczych, natomiast nigdy nie pokazywano, nigdy nie złapano sprawcy na gorącym uczynku. Sprawa na pewno trafi do prokuratury tym bardziej, że mamy tutaj dowód w postaci nagrania. Apeluję do wszystkich mieszkańców Gdańska, byśmy szanowali nie tylko mienie, ale odmienne poglądy polityczne - mówił Piotr Gierszewski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdańska.

Zniszczone banery Andrzeja Dudy. Zobacz nagranie

Właściciel płotu, na którym wisiał baner reklamowy Andrzeja Dudy, powiedział w rozmowie z Radiem Gdańsk, że ma zamiar umieścić na swojej posesji kolejny billboard. Ta sama stacja zdecydowała się na opublikowanie nagrania, na którym sprawca jest złapany na gorącym uczynku.

bDYQMsEt
Zobacz także: Niszczenie banerów Andrzeja Dudy w Osowej w Gdańsku
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYQMsEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(34)
taka prawda
11 miesięcy temu
A w parę tygodni po wyborach plakaty i banery wiszą poszarpane przez wiatr pochlapane przez samochody .zaśmiecają miasta i wsie bo nie ma ich kto sprzątnąć!Od kiedy pamiętam zawsze tak było.....
mama
11 miesięcy temu
Ha ha ha ha ha dobre. Należało się ha ha .
max
11 miesięcy temu
już kiedyś złapano wyborcę pisu jak niszczył baner za swojego auta
bDYQMsEP
głowonóg
11 miesięcy temu
A co ma policja i sztab wyborczy Dudy do banerów na prywatnych posesjach z Dudą bez głowy?
śledczy
11 miesięcy temu
Czy Duda bez głowy na banerze to nadal Duda?
jam
11 miesięcy temu
a kto to ten duda?
gość
11 miesięcy temu
Ta kamera bezprawnie nagrywa to co widać na terenie publicznym. Właściciel posesji powinien beknąć za nielegalne nagrania. Myśli że jak jest za dudą to może łamać prawo?
Kirk
11 miesięcy temu
I tak wygra Andrzej Duda
Swojak
11 miesięcy temu
W Krakowie przy budynku sokoła też podobny Adriana są poryswane i z tego powodu policja nie jest wzywana
Tryb
11 miesięcy temu
Widocznie tak dobrze rządzi
fredi
11 miesięcy temu
ludzie nie wytrzymuja... do tego doprowadzila pisowska retoryka podzialu polakow, czy tego chcieli strajkujacy w stoczni w 81 roku...
Adrian
11 miesięcy temu
Co najbardziej irytuje mnie w panu Dudzie to ton jego głosu. Pokrzykiwać to sobie na żonę może. Nie jest moim ojcem, żeby miał prawo podnosić głos kiedy zwraca się do mnie. Wzbudza to tylko agresję i podejrzewam, że nie tylko u mnie. Może jakiś kompleks ma, może prezes na niego pokrzykuje, mało mnie to obchodzi,ale niesamowicie wk.... ia.
Andrzej
11 miesięcy temu
Tak mu się kuźwa podobała, że wziął sobie na pamiątkę
bDYQMsEH
Wytną go 28go
11 miesięcy temu
Nie kochają go, oj nie.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić