Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Wesela a koronawirus. Od października planowane są nowe obostrzenia

44

Koronawirus a wesela. Ponieważ huczne wesela stały się w ostatnim czasie sporym problemem, pojawiła się propozycja, by ograniczyć liczbę gości. Nowe obostrzenia na weselach miałyby zostać wprowadzone od połowy października.

Wesela a koronawirus. Od października  planowane są nowe obostrzenia
Koronawirus na weselach. Nowe obostrzenia (Pixabay)

Wesela to ogniska koronawirusa

Po zluzowaniu obostrzeń i umożliwieniu organizowania przyjęć na 150 osób wesela stały się ogniskami koronawirusa. Sytuacja jest alarmująca.

Koronawirus. Obostrzenia na weselach

Choć przy organizacji wesel należy brać pod uwagę obowiązujące obostrzenia np. zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy gośćmi, to jednak nie zawsze da się to osiągnąć. Wraz z kolejnymi godzinami, zwłaszcza gdy goście są pod wpływem alkoholu, odstępy robią się coraz mniejsze…

Wesela w dobie koronawirusa. Nowe obostrzenia – GIS chce limitu do 50 osób na weselach

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas jest zdania, że w związku z trwającą pandemią koronawirusa konieczne jest zmniejszenie limitu gości na weselach. Według szefa GIS powinno się ograniczyć liczbę do 50 osób na weselach.

Koronawirus a wesela. Nowe obostrzenia od października. Jakie?

Jarosław Pinkas, szef GIS, proponuje, żeby nowe obostrzenia na weselach obowiązywały od połowy października, by pary planujące wesele i organizatorzy wesel mieli czas na dostosowanie się do zmian. Chodzi o zmianę limitu gości na weselach i wprowadzenie ograniczeń do 50 osób.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić