"Widać, że była bita i duszona". Taki los zgotowała Rosjance córka

14-latka z Rosji zapłaciła dwóm nastolatkom, żeby zabili jej matkę, ponieważ ta zabroniła jej spotykania się z chłopakiem. Ciało 38-letniej Anastazji znaleziono w jednym z kontenerów na śmieci.

"Widać, że była bita i duszona". Taki los zgotowała Rosjance córka
38-letnia Anastazja zginęła przez własną córkę. (Facebook)

Koszmarne znalezisko w mieście Bałaszycha na wschód od Moskwy w Rosji. W jednym z kontenerów na śmieci znaleziono ciało 38-letniej Anastazji Miłoskiej, szczelnie owinięte w plastik.

14-latka zaplanowała morderstwo

W sprawie oskarżona jest 14-letnia córka ofiary. Miała wynająć dwóch nastolatków, aby zabili jej matkę. Zapłaciła im ponad 350 tys. rubli, czyli około 19 tys. złotych.

Anastazja na kilka dni przed śmiercią pokłóciła się z córką. 14-latka spotykała się z rok starszym chłopakiem, który miał mieć na nią zły wpływ. 38-latka zabroniła córce kontynuowania tej relacji, co rozwścieczyło 14-latkę i jej chłopaka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Już szykują się na rozpad Rosji. Wskazał na ruchy USA

Jeden z naocznych świadków powiedział, że ciało 38-latki było zmasakrowane. Widać było ślady brutalnego bicia i podduszania.

Widać, że była bita i duszona, ponieważ cała jej twarz była czerwona i spuchnięta - powiedział cytowany przez msk1.ru.

Podejrzani nastolatkowie mają od 14 do 17 lat i są oskarżeni o morderstwo lub spisek w celu zabójstwa. Pozostaną w placówce dla nieletnich przez miesiąc do czasu śledztwa.

Córka ofiary i jej chłopak są oskarżeni o wpuszczenie wspólników do mieszkania i obecność przy zabójstwie. Komitet Śledczy twierdzi, że dziewczyna i jej ukochany zamierzali żyć z oszczędności jej matki w wysokości ponad 30 tys. funtów.

Przyjaciółka córki powiedziała: "Wiele razy mówiła o nienawiści do matki, mimo że była dobrą osobą i ją kochała". Babcia 14-latki powiedziała, że ​​jej wnuczka znalazła się pod wpływem chłopca, który pochodził z "trudnej rodziny". Inne źródła podają, że ofiara troszczyła się o swoją córkę i zawsze starała się poprawić swoje życie. Maksymalny wyrok, jaki grozi oskarżonym to 10 lat odbywania w kolonii poprawczej dla młodzieży.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić