Sonia Stępień
Sonia Stępień| 

Wielka Brytania. Zaginęła Polka z rocznym dzieckiem. Apel policji

40

32-letnia Polka i jej roczny syn zaginęli w Bournemouth w Anglii. Policja apeluje o pomoc w zlokalizowaniu kobiety.

Wielka Brytania. Zaginęła Polka z rocznym dzieckiem. Apel policji
Policja w Dorset opublikowała zdjęcie zaginionej Polki (Dorset Police)

W środę 14 kwietnia 2021 r. około godziny 18:45 policja w Dorset otrzymała zgłoszenie od bliskich 32-letniej Małgorzaty Jareckiej, która nie pojawiła się tego dnia w domu.

Polka z małym dzieckiem zaginęła w Anglii

Funkcjonariuszom udało się na razie ustalić, że pani Małgorzata ostatni raz była widziana przy dworcu kolejowym w Bournemouth ze swoim rocznym synem, około godziny 9:30 rano we wtorek. Istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta mogła wybrać się w podróż do Aberdeen w Szkocji. 

Policja podała opis pani Małgorzaty. Zaginiona mierzy około 152-158 cm, ma szczupłą budowę ciała i długie, falujące czarne włosy. Posiada także bliznę na czole i czasami nosi okulary.

Detektyw Jez Noyce, główny inspektor policji w Dorset, powiedział: "Małgorzata nie pojawiła się na wielu zaplanowanych spotkaniach, co nie jest w jej stylu, więc bardzo zależy nam na znalezieniu jej i jej syna, aby upewnić się, że są bezpieczni i mają się dobrze.

Prowadzimy szereg dochodzeń aby ich zlokalizować, ale jak dotąd kończyły się one niepowodzeniem. Apeluję do każdego, kto widział Małgorzatę lub kobietę pasującą do podanego opisu z małym dzieckiem, aby skontaktował się z policją w Dorset - powiedział Noyce.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca pobytu pani Małgorzaty, jest proszony o skontaktowanie się z policją w Dorset pod adresem www.dorset.police.uk, e-mailem 101@dorset.pnn.police.uk lub telefonicznie pod numerem 101, podając numer zdarzenia 14:692.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić