Właściciel oddał za darmo szczenię cavapoo. Powód szokuje

111

Benji należy do modnej rasy cavapoo. Jednak mimo swego uroku osobistego wiele już wycierpiał przez bezwzględnego człowieka. Jego pierwszy właściciel bez żadnych skrupułów oddał go niedługo po zakupie. Powodem tej decyzji była rzadka skaza genetyczna u czworonoga.

Właściciel oddał za darmo szczenię cavapoo. Powód szokuje
(TikTok)

Uroczy Benji przyszedł na świat z niezbyt często występującą skazą genetyczną. Schorzenie sprawia, że psiak potrzebuje trochę więcej uwagi i opieki. W konsekwencji jego skóra i sierść wymaga licznych zabiegów pielęgnacyjnych. To właśnie ten powód sprawił, że właściciel bez skrupułów zdecydował się pozbyć czworonoga kilka tygodni po zakupie, czyli kiedy psiak zdążył już przywiązać się do nowej rodziny.

Gdy na jaw wyszła choroba czworonoga, mężczyzna nie dał mu nawet odrobiny troski i czułości. Pozbył się Benjego jak starej zabawki. W ten sposób wykazał się zupełnym brakiem odpowiedzialności za zakupione zwierzę i sercem zimnym jak lód. Najwyraźniej zależało mu tylko na posiadaniu psa modnej rasy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pies kontra jaszczurka. Finał zaskakującego spotkania

Bezdusznemu właścicielowi tak bardzo spieszyło się, aby pozbyć się kosztownego psa, że zamieścił ogłoszenie, iż odda czworonoga zupełnie za darmo! Na szczęście znaleźli się dobrzy ludzie o wielkim sercu, którzy przygarnęli Benjego i dali mu kochający dom. To Mandy i jej mąż z Chicago w USA. Kobieta chętnie dzieli się filmikami z pieskiem na TikToku. Widać, że zwierzę jest w tej rodzinie bardzo szczęśliwe.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Para z Chicago bez chwili zawahania zdecydowała się zaadoptować "bezpłatnie" cavapoo. Choć tę decyzję podjęli niemal rok temu i to zupełnie spontanicznie, absolutnie jej nie żałują. Każdego dnia Mandy i jej partner poświęcają pięknemu pieskowi i jego schorzeniu stuprocentową uwagę. Dbają, by pomimo choroby Benji mógł żyć jak zdrowy pies.

Kobieta od jakiegoś czasu prowadzi kanał na TikToku, na którym relacjonuje życie Benjego. Z okazji urodzin pieska zamieściła nagranie z czworonogiem, które pokazuje ich pierwsze chwile uchwycone kamerą tuż po adopcji od bezdusznego mężczyzny. Na kanale można podejrzeć, jak Benji śpi, je, bawi się, czy też płata figle nowym właścicielom.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić