Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"M jak miłość". Dramat w rodzinie Marysi. Zobacz, co wydarzy się w 1526 ocinku

17

W 1526. odcinku "M jak miłość" rozegrają się dramatyczne sceny. Marysia znajdzie się w problematycznej sytuacji. Co dokładnie wydarzy się w tej odsłonie popularnego serialu?

"M jak miłość". Dramat w rodzinie Marysi. Zobacz, co wydarzy się w 1526 ocinku
Małgorzata Pieńkowska w "M jak miłość" (Materiały prasowe)

Były mąż Krystyny znów wkroczy do akcji. Banach nie będzie mógł pogodzić się z tym, że po rozwodzie Krystyna i jej dzieci zabrały mu jego własność. Zaatakuje eksmałżonkę.

Widziałem przed chwilą tego twojego adoratora. Pieprzony Romeo! - takie słowa wypowie w kierunku Krystyny, co ujawnia portal superseriale.se.pl.

Czytaj także:

Banach będzie straszliwie zazdrosny o to, że Krystyna utrzymuje dobre relacje z byłym komendantem Staszkiem. Oskarży ją o romans.

Z domem wygrałaś, ale jestem stratny i musimy pomyśleć o jakimś odszkodowaniu - powie Banach w 1526. odcinku "M jak miłość".

Banach wpadnie w szał. Zagrozi byłej żonie!

Banach zagrozi Krystynie, że rozpowie wszystkim, iż przed laty była prostytutką, przypominając jednocześnie, że to właśnie on ją z tego wyciągnął. Milczenie utrzyma tylko wtedy, gdy otrzyma odpowiednią sumę pieniędzy. Będzie chciał odzyskać utracony majątek.

Krystyna będzie musiała szukać ratunku. Ruszy więc do Marysi. Wyjawi jej swoją wstydliwą tajemnicę, prosząc jednocześnie o pomoc finansową. Kobieta zgodzi się wesprzeć zrozpaczoną Krystynę. Przekaże jej ogromne pieniądze. Czy w ten sposób uda się ujarzmić Banacha? W "M jak miłość" na pewno będzie bardzo ciekawie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić