o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Justyna Piąsta
|

Polska w niebezpieczeństwie? Przerażająca przepowiednia słynnej wizjonerki

190
Podziel się

Amerykańskie elity i słynni politycy liczyli się z jej przepowiedniami. Veronica Lueken przewidziała wiele ważnych dla historii świata momentów. W jej zapiskach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące Polski.

Polska w niebezpieczeństwie? Przerażająca przepowiednia słynnej wizjonerki
Czy przepowiednia amerykańskiej wizjonerki się sprawdzi? (Pexels)
bDJokXyZ

Veronica Lueken urodzona w 1918 roku była jedną z najsłynniejszych na świecie jasnowidzek i wizjonerek XX wieku. Mieszkała w nowojorskim Bayside. Dzięki trafności swoich przepowiedni już jako młoda dziewczyna zyskała popularność wśród amerykańskich elit politycznych i gospodarczych. Była gorliwą katoliczką, dlatego też w jej przepowiedniach często objawia się Jezus Chrystus.

Wielu księży uznawało jej wizje za prawdziwe. Znane są jej przepowiednie o podziale Indii w 1947 roku, o śmierci Mahatmy Ghandiego, zwycięstwie komunistów w Chinach, zamachu na prezydenta Johna Kennedy'ego, katastrofie samolotu, w której zginął Sekretarz Generalny ONZ Dag Hammarskjöld i wiele, wiele innych. W zapiskach, które zostawiła, wielokrotnie pojawia się temat Polski.

bDJokXzb

Przerażająca przepowiednia dla Polski

Veronica Lueken przekazując swoje proroctwa, podkreślała, że mają one charakter warunkowy i nie ma stuprocentowej pewności, że się wydarzą. Mimo to wiele wizji znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy tak też będzie ze słowami, które 23 marca 1983 roku powiedział jej Jezus Chrystus? Mówił o Polsce i zapowiedział, że nasz kraj po raz kolejny zniknie z mapy świata.

"I ujrzałam kraj. Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział, że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział, że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj - to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię" - cytują słowa Veroniki Lueken autorzy książki "Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata", Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński.

Wizje końca świata

bDJokXzh

Amerykańska jasnowidzka w czasie swojego życia wielokrotnie miała wizje końca świata, które przekazywał jej nie tylko Jezus, ale i Matka Boża.

"Dni na waszej Ziemi są policzone. Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich chwil cierpienia pozostaną w pobliżu Mego Syna, nie potrzebują się obawiać. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich cierpień wpadną w wieczną ciemność, uczynią to z własnego wyboru..." - pisała Veronica Lueken w swoich zapiskach. W innej przepowiedni mówiła, że widziała potężną eksplozję na niebie, która przyniesie zagładę. Amerykanka twierdziła, że jedynie wiara może nas ocalić, bo dzięki niej będziemy żyć wiecznie.

Zobacz także: Chorobliwa obsesja papieża. Preludium polowania na czarownice
bDJokXzi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJokXzC
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(190)
Gaga
2 miesiące temu
A według innych przepowiedni tylko Polska ocaleje 🤷‍♀️
Zenek
2 miesiące temu
Taaa, Włochy, cel ruskiej inwazji. Dziwne, ze nie Somalia.
Hahahaha
2 miesiące temu
I jak zwykle Amerykanie stacjonujący w Polsce , uciekną jako pierwsi.
bDJokXzD
Nelson
2 miesiące temu
90%Amerykanów nie wie że jest taki kraj co się nazywa polska a połowa że jest taki kontynent jak Europa
Dowidzenia
2 miesiące temu
Polska jest niezniszczalna! Wbijcie to sobie do głów.
Najnowsze komentarze (190)
Longin ( yt)
1 tyg. temu
W najkrótszych słowach III wojna wybuchnie na Bliskim Wschodzie, po 2 tygodniach Chiny runą na Rosję, a Niemcy widząc słabość Rosji, jeszcze raz zaatakują Polskęi okręg królewiecki, wtedy Rosja uderzy na Zachód przechodząć przez Polskę, uderzy na Niemcy, Francje Włochy, ale cofnie się gwałtownie na skutek potwornych klęsk zadanych im przez Chiny. Wtedy w Polsce wybuchnie 6-dniowa rewolucja, wszelkiej maści zdrajcy zostaną wymordowani, a Polska odzyska wolność i siłę, bo Niemcy zostaną potwornie zdemolowane przez atom i tsunami,a Rosja zmiażdżona przez Żółtych, nastąpią 3-dniowe ciemności i świat utraci 1/3 ludzkości, będzie zupełnie inaczej, nie będzie prądu
Darecki
miesiąc temu
Na niemieckich portalach to zawsze czarna wizja :D A tu pozytywna "Podczas swoich objawień s. Faustyna miała usłyszeć od Jezusa, że szczególnie umiłował nasz kraj, oraz że z Polski wyjdzie "iskra", która przygotuje świat na jego przyjście" i co wy na to ;)
Mirek
2 miesiące temu
W 1983 roku wszyscy tak myślało o Polsce. Ale mi jasnowic.
Nostrodomos
2 miesiące temu
Reksio gwałciciel ocaleje a wszystko zniknie.
Dipper 11
2 miesiące temu
Witaj w klubie, też widzę przyszłość. (czasami, podczas snu)
Katja
2 miesiące temu
Przepowiadam przyszłość...- jutro po godzinie 22 będzie ciemno ... :D
PolitykXD
2 miesiące temu
Dziwne bo jakoś mamy z Rosją sojusz a 1/3 tych rosjanów przyjeżdża do Polski więc bich plis
Nowy Jork
2 miesiące temu
Tylko przepowiednie zaakceptowane przez Kościół się licza i tylko te sa przez Boga wskazane tak samo jak jest tylko jedna religia na świecie czyli Katolicka reszta to odstępstwa i zabobony.
bDJokXzv
Lia
2 miesiące temu
Powstanie wielu proroków i wielu zwiodą. Falszywi mesjasze i nauczyciele. Falszywi dobrodziejowie. Czytaj biblie i modl się sam do Boga w niebie własnymi słowami. On Ci powie co masz robić. On Cię ochroni niezależnie od wszystkiego. Ochroni i zbawi twoja dusze. Diabeł rozsiewa panikę a Bog dajevpokoj w serce. Porozmawiaj z nim
Wiktor
2 miesiące temu
I to prawda Rosja napadła ma Ukrainę,a to ziemie wiadomo czyje.
Kjkk
2 miesiące temu
Najlepsze w tym wszystkim zawsze chodzi o Polskę innych krajów nie ma tylko polska .to chyba pępek świata
Panorama
2 miesiące temu
Nareszcie będę mógł zobaczyć ten kraj upadający. Tak długo czekałem aż doigra się za to co robi i robił!
Dowidzenia
2 miesiące temu
Polska jest niezniszczalna! Wbijcie to sobie do głów.
Jan serce
2 miesiące temu
Co za bzdury😂
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić