Wsiadł na atrakcję za namową kumpla. Nie skończyło się dobrze. Jest nagranie

51

Prawdziwe chwile grozy przeżył pewien mieszkaniec Wielkiej Brytanii, który postanowił skorzystać z wahadłowej kolejki w parku rozrywki. Mężczyzna wsiadł na nią za namową znajomego, który nagrał cały przejazd telefonem komórkowym. Na filmie widać, że 26-latek nie bawi się najlepiej. W pewnym momencie całkiem mdleje z przerażenia.

Wsiadł na atrakcję za namową kumpla. Nie skończyło się dobrze. Jest nagranie
26-letni Liam Owens wsiadł na atrakcję w parku rozrywki za namową znajomego (Twitter, Zrzut ekranu)

26-letni Liam Owens wybrał się na festiwal Color Clash w miejscowości Newport w południowej Walii. Mężczyzna pojechał tam z przyjacielem, Thomasem Chapmanem. Został przez niego namówiony na przejażdżkę ogromnym wahadłem.

26-latek zemdlał z przerażenia. Media obiegło nagranie

Znajomy postanowił nagrać reakcję Liama podczas przejażdżki. Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące 26-latka, który nagle zaczyna krzyczeć z przerażenia. Na filmie widać, że choć mężczyzna stara się zachować spokój, nie może powstrzymać się przed kilkoma przekleństwami. Thomas w tym czasie śmieje się wniebogłosy.

Po chwili jednak sytuacja robi się jednak znacznie poważniejsza. Liam Owens mdleje bowiem na kolejce z przerażenia. Na całe szczęście 26-latek dochodzi do siebie kilkanaście sekund później, kiedy wahadło zatrzymuje się.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zabrał kolegę na dziką przejażdżkę. Teraz chce namówić go na kolejną atrakcję

Thomas Champan relacjonuje w rozmowie z mediami, że Liam nie chciał wcale korzystać z atrakcji. Zgodził się tylko dlatego, że mężczyzna zapłacił za jego bilet. Kiedy 26-latek poprosił, by przyjaciel oddał wejściówkę, w kasie odmówiono mu zwrotu pieniędzy.

Byliśmy w większej grupie, ale Liam za nic nie chciał iść. Powiedziałem mu, że na niego poczekam – relacjonuje mężczyzna.

Thomas twierdzi, że kolejnym celem jest zabranie Liama na najwyższy rollercoaster w Europie. – Jest taka kolejka górska, niedawno ją otworzyli na Barry Island w Walii. Myślę, że jest jedną z najwyższych w Europie – podkreśla mężczyzna.

Kusi mnie, żeby zabrać tam Liama i przekonać go do skorzystania z niej – dodaje.

Obejrzyj także: 128 km/h w 2 sekundy - lubicie adrenalinę? Oto kolejki górskie w Thorpe Park pod Londynem

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić