Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Wstrząsające. Wydali "wyrok" na prezydenta. Burza w Białymstoku

368
Podziel się:

W sobotę przez Białystok (woj. podlaskie) przemaszerowali antyszczepionkowcy. Ogłosili m.in., że wydali... wyrok śmierci na prezydenta tego miasta. Przerażające zachowanie przeciwników szczepień "woła o pomstę do nieba", uważają zgodnie internauci.

Wstrząsające. Wydali "wyrok" na prezydenta. Burza w Białymstoku
Tadeusz Truskolaski (PAP, Artur Reszko)

W sobotę przez stolicę Podlasia przeszła manifestacja antyszczepionkowców. Nie zgadzają się oni z zasadami wprowadzanymi przez rząd. Nie chcą się szczepić, bo uważają, że preparaty nie zostały wystarczająco dobrze przebadane, a trzecia dawka powoduje zgony. Uważają również, że segregacja z powodu braku szczepienia jest... aktem totalitaryzmu.

Na manifestacji pojawili się przedstawiciele Podlaskiego Trybunału Sprawiedliwości. Zgromadzenie to wydało ponad 600 wyroków. Jeden z nich skierowany był do prezydenta Białegostoku. To przeraziło internautów.

Kobieta obok wznosiła ku górze jeden z takich wyroków śmierci (do wykonania "w sposób humanitarny"; z datą 25 września 2021 r.) - wydany na prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. Przedstawiała się jako reprezentantka mieszkańców Goniądza, Grajewa i okolic oraz przedstawicielka Podlaskiego Trybunału Sprawiedliwości - relacjonuje okropne sceny "Gazeta Wyborcza".

Co więcej, uczestnicy po proteście mieli zanieść wyrok do domu Tadeusza Truskolaskiego. Za co samozwańczy trybunał wydał wyrok na prezydenta Białegostoku? Dowiadujemy się z uzasadnienia, że za propagowanie segregacji sanitarnej, łamanie podstawowych praw mieszkańców i uczestnictwo w zorganizowanej, zbrojnej grupie przestępczej. Truskolaski ma dwa miesiące "na poprawę zachowania". Antyszczepionkowcy twierdzą, że niedługo prezydent będzie mógł liczyć tylko na nich.

Ich zachowanie [antyszczepionkowców - przyp. red.] woła o pomstę do nieba - twierdzi internautka.
Zobacz także: Ferie zimowe z dziećmi w górach. O czym pamiętać na szlaku?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(368)
dsd
4 miesiące temu
Jak z PO to można
Ala
4 miesiące temu
Racje swoja mozna inaczej przekazac a nie tak jak te prostaki, lubuja sie w rozrobach,takie nienormalne czasy nastaly przemoc na kazdym kroku
Jon
4 miesiące temu
Niestety na naganiaczy covidowych nadchodzą ciężkie czasu
Krysia
4 miesiące temu
Gdzie milicja ?
Polak
4 miesiące temu
Myślałby że internauci wszyscy są w szoku. To raczej niemożliwe bo idę o zakład, że większość solidaryzuje się z walka o naszą wolności i przytoczenie głosu jednej strony nawet w takiej sytuacji to jest kompletny brak obiektywizmu, bo potem szok że tacy ludzie są wśród nas. No są. Tylko było o nich cicho bo to wygodny temat.
Simo
4 miesiące temu
Ciemnota i zabobony wiek XXI
von basior
4 miesiące temu
Dzień dobry, chciałbym kupić chleb. Zaszczepiony pan? No nie, ale jestem zdrowy. To nie wystarczy. Ale jak to? Przecież dwa lata temu wystarczało. Tak, ale wtedy nie było śmiercionośnego wirusa, którego powstrzymuje filtr na kawę noszony na paszczy. Ale dla pewności trzeba się zaszczepić. Czyli jestem zdrowy, nie mam symptomów żadnej choroby ale nie mogę wejść? Nie. A jak się przetestuje? Nie. Ale wtedy będzie na 1000000% wiadomo, ze jestem zdrowy. Nie. A ci ludzie, którzy są w środku są zdrowi? A tego to ja nie wiem. Ale są zaszczepieni. Ale przecież bez testu mogą być nosicielami wirusa. Nie szkodzi. Są zaszczepieni i to wystarcza. Czyli ja, jako 1000000% zdrowy nie mogę wejść ale zaszczepieni mogą bez testu zarażać się nawzajem i wszystko jest logiczne? Tak. Świat w 2021. Rok, w którym logika i zdrowy rozsadek poszły się jebać. pożyczone z sieci
SZARY
4 miesiące temu
"Mieli zanieść" do domu prezydenta czy zanieśli. Dziennikarz powinien sprawdzić. Może jakieś zdjęcia, w dobie telefonów chyba nietrudno.
Kaszebe
4 miesiące temu
Obywatele Pucka przyjechali z całego kraju fundusze nie płacą za siedzenie w domach.
von basior
4 miesiące temu
W Dzienniku Ustaw 2021 poz.861 znajdziesz rozporządzenie Rady Ministrów z 6 maja 2021 gdzie na całej stronie 19 Minister Zdrowia zarządza by do podległych jemu placówek osoby zaszczepione były przyjmowane bez testów na obecność COVID, wszyscy pozostali muszą być przebadani. Tak więc osoba chora, ale zaszczepiona może wejść bez testu do hospicjum, zakładu opiekuńczego , zakładu medycyny paliatywnej na zabieg, itp. I tak na koniec, Omikrona z RPA przywieźli zaszczepieni a potem na firmowej imprezie zarazili innych [wszyscy uczestnicy byli zaszczepieni].
rare
4 miesiące temu
Protestuję przeciwko ograniczeniom moich praw obywatelskich. Chcę jeździć 100km/h po mieście. Chcę móc kupić narkotyki w każdym sklepie. Chcę móc jeździć po alkoholu -moje prawa są łamane.
Janco
4 miesiące temu
Moim zdaniem antyszczepionkowcy powinni być skutecznie odizolowani od społeczeństwa. Nie powinni być dopuszczani do żadnych miejsc gdzie przebywają ludzie szczepiący się, dbających o zdrowie i o zwalczenie pandemii. Może stworzyć trzeba jakieś obowiązkowe ośrodki odosobnienia utrzymywane na ich koszt, a jeśli nie mają wystarczających środków (oszczędności) - obozy pracy. Jeśli chcą umierać, ich sprawa, ale niech nie stanowią zagrożenia dla społeczeństwa ludzi myślących. Efekt byłby chyba społecznie korzystny, bo idioci antyszczepionkowi to w zdecydowanej części wyborcy PiS,
fruto
4 miesiące temu
prawidłowo a co mordercy mogą nas mordować zgodnie z prawem swoim i mamy jak baranki iść na rzez czas na odwrócenie ról
ZENIT
4 miesiące temu
Panie Prezydencie, Niedzielski (doradzany przez najwybitniejszych ekspertów) powiedział 30 listopada na antenie TVN Rozmowa Piaseckiego, tzw. wolnych mediów, ze nie wolno nikogo zmuszać do szczepień, bo szczepionki nie są do końca zbadane i nie znamy ich skutków ubocznych. Czyli namawia pan do mordowania ludzi!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić