Wybuch gazu w Opolu. Strażacy pokazali zdjęcia

4

W piątek, 1 marca po godzinie 20:00 na ulicy Domańskiego w Opolu doszło do wybuchu gazu ziemnego. Eksplozja uszkodziła chodnik i jezdnię. Na zdjęciach udostępnionych w sieci przez strażaków widać, że w ziemi powstała ogromna dziura.

Wybuch gazu w Opolu. Strażacy pokazali zdjęcia
Eksplozja uszkodziła chodnik i jezdnię (KMPSP w Opolu)

W piątkowy wieczór strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące eksplozji w instalacji gazowej biegnącej pod ulicą Domańskiego. Na miejscu okazało się, że podziemny wybuch uszkodził chodnik i jezdnię. Powstała pokaźna wyrwa.

W tej sytuacji można mówić o ogromnym szczęściu w nieszczęściu. Jak poinformowały służby, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Zdjęcia udostępnione przez strażaków ukazują skalę uszkodzeń.

Pod chodnikiem na skrzyżowaniu ulic Dambonia i Domańskiego w Opolu doszło do wybuchu nagromadzonego gazu. Nie stwierdzono osób poszkodowanych – czytamy w komunikacie KMPSP w Opolu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pomysł nowego zakazu w Warszawie. Mieszkańcy mocno podzieleni ws. nocnej prohibicji

Okoliczności i przyczyny wybuchu ustalają pracownicy Pogotowia Gazowego.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak relacjonuje lokalny portal nto.pl, skrzyżowanie w miejscu zdarzenia było całkowicie zablokowane. Na miejsce dysponowano straż pożarną z JRG 1 i 2 Opole, a także OSP Opole Szczepanowice.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak długo potrwają prace naprawcze. Służby zaapelowały o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie zdarzenia.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić