Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|
aktualizacja

Wyciekł e-mail do Andrzeja Dudy. Wiadomo, kto do niego pisał

96
Podziel się:

Afera e-mailowa. Wyciekł prywatny e-mail Andrzeja Dudy. W sieci pojawiła się kolejna wiadomość zaadresowana do polityków PiS, w tym obecnego Prezydenta RP. Wysłał ją specjalista od wizerunku, który pomagał PiS przed wyborami w 2014 roku.

Wyciekł e-mail do Andrzeja Dudy. Wiadomo, kto do niego pisał
Wyciekł prywatny e-mail Andrzeja Dudy. Wiadomo, kto pomagał PiS przed wyborami (GETTY, Anadolu Agency)

Od czerwca 2021 roku działa serwis Poufna Rozmowa, na którym publikowane są prywatne wiadomości rządzących. Z opublikowanych materiałów wyłania się negatywny obraz polityków PiS, w tym Mateusza Morawieckiego czy Michała Dworczyka. W najnowszej ujawnionej wiadomości pojawił się e-mail zaadresowany do Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wyciekł prywatny e-mail Andrzeja Dudy. Prezydent miał otrzymać wiadomość od tego samego adresata wraz z Joachimem Brudzińskim czy Adamem Hofmanem. Korespondencja pochodzi z 28 kwietnia 2014 roku, przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, które miały miejsce w maju.

Nadawcą udostępnionego e-maila jest Sebastian Bojemski, specjalista od wizerunku. Jego firma to PRacownia. To agencja założona "przez ludzi związanych wcześniej w Morawieckim i szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem, świadcząca usługi na rzecz spółek skarbu państwa, np. Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych, PKO BP i agencji Rozwoju Przemysłu" - pisze Onet.

Obecnie Bojemski pełni funkcję wiceprzewodniczącego w Lotos Paliwa. W taki sposób, obsadzając go na wysokim stanowisku, PiS najprawdopodobniej odwdzięczył mu się za pomoc po dojściu do władzy. Tym samym Sebastian Bojemski znalazł się na "liście nepotyzmu" przygotowanej przez PSL. Oprócz niego, jest tam 300 osób związanych z PiS, które zasiadają w spółkach skarbu państwa.

Pełna treść archiwalnej wiadomości Bojemskiego zaadresowana m.in. do Andrzeja Dudy

Szanowni Panowie, w załączeniu przesyłam propozycję komunikacji dotyczącą konferencji na temat pozycji polskich konsumentów vs. banki, propozycji talking point'ów dla p. Prezesa na wystąpienia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz założenia do spotów. W przypadku spotów, proszę o akceptację oraz kontakt do firmy, która ma je produkować. Po niej będziemy rozwijali założenia w scenariusz wspólnie z Wami oraz producentem.
Zobacz także: Gowin pozytywnie o działaniach prezydenta. "Andrzej Duda odnalazł właściwe miejsce"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(96)
Ciekawe
1 tyg. temu
który taki mądry doradzał dudusiowi w sprawie cen oleju i żarówek?
Cała Prawda
1 tyg. temu
Odwalcie się od Prezydenta Polski. Napiszcie coś na temat Komorowskiego z PO.
Jest źle
1 tyg. temu
Powoli robi się w Pl drugą Rosja..
Karburator
1 tyg. temu
No i to jest ta sensacja ?
wania
1 tyg. temu
Pisali do prezydenta popraw się bo Nobla nie dostaniesz za Ukrainę
wania
1 tyg. temu
Pisali do prezydenta popraw się bo Nobla nie dostaniesz za Ukrainę
jajco
1 tyg. temu
Zenada !!!A kaplani katolickiej sekty religijnej okradaja Polakow w ciszy !!! Osrodki wychowawcze i opiekuncze prowadzone przez Sekte podobnie jak w Kanadzie pelne sa przemocy,molestowania seksualnego i moralnego znecania !!
warszawiak
1 tyg. temu
Lud Warszawski juz kiedys wieszal takich zdrajcow narodu Polskiego na szubienicach. Schody na placu Pilsudskiego do SZUBIENICY sa wybudowane. Niedlugo postawi sie SZUBIENICE ! Szubrawcy z PiS-u juz czas na was nadchodzi za wasze uczynki.
Tym
1 tyg. temu
Andziej Duda wystarczy. Epitetów nie potrzeba.
Irasiad
1 tyg. temu
Ostry cień mgły...
zet
1 tyg. temu
Depisyzacja będzie chyba dłuższa od dekomunizacji, ale wierzę w to, że partyjne karzełki będą wycięci do korzenia, rozliczeni i na zawsze odsunięci w niebyt.
Polak
1 tyg. temu
Kto tego Dudę wybierał? Znam tylko jednego gorszego prezydenta lecha kaczyńskiego.
Duda uczciwy
1 tyg. temu
Ale to ŁAJDACTWO całe winno iść do więzienia
ROD
1 tyg. temu
Kaczyński wielki czlowiek stworzył wielkich ludzi prezes jest nad święty jest nie wyobrażalnie niesamowity cud świata
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić