o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Wypadek autobusu na Bielanach. Kierowca był pod wpływem metamfetaminy

37
Podziel się

Na Bielanach w Warszawie doszło do wypadku autobusowego. Pojazd wjechał w cztery zaparkowane przy jezdni samochody i uszkodził latarnię. Policja poinformowała, że kierowca był pod wpływem metamfetaminy.

Wypadek autobusu na Bielanach. Kierowca był pod wpływem metamfetaminy
(PAP)
bDhjAuXp

Do zdarzenia doszło około godziny 10:00 na Bielanach. Autobus miejski linii 181 wjechał w trzy zaparkowane przy jezdni samochody i uszkodził latarnię.

Jedna pasażerka została ranna. Przewieziono ją do szpitala. Kierowcy autobusu nic się nie stało.

bDhjAuXr

Po godzinie 15:00 Komenda Stołeczna Policji poinformowała o zatrzymaniu kierowcy autobusu. Zaraz po wypadku wykonano badanie trzeźwości oraz testy na obecność narkotyków. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem metamfetaminy.

Ząbkowice Śląskie. 2-latek potrącony na pasach. Kierowca usłyszał zarzuty

W szpitalu od 25-latka pobrano też próbki krwi i moczu do dalszych badań. Na ich podstawie zostanie zweryfikowany wynik testu.

bDhjAuXx

To kolejny taki wypadek w Warszawie. 25 czerwca autobus linii 186 zjechał z mostu Grota-Roweckiego i spadł na Wisłostradę. Wówczas zginęła jedna osoba, a kilkanaście zostało rannych. Kierowca również był pod wpływem narkotyków. Usłyszał zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi mu kara 15 lat więzienia.

bDhjAuXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
robert
4 miesiące temu
i po tym ostatnim wypadku nadal brak kontroli kierowcow
Dota
4 miesiące temu
Znajomy pracował w Angli jako kierowca autobusu, mieli regularne testy na obecność narkotyków. Trudno to u nas wprowadzić?
Andrzej
4 miesiące temu
Widać w Warszawie kierowcy czerwonych lubują się w amfach memfach itp. Życzę miłej podróży
bDhjAuXT
przerazony
4 miesiące temu
Murwa Kać co sie dzieje w tej Wawie ?? Ten jeździ po wiecach a Warszawka szaleje Szok....
hhh
4 miesiące temu
trefny towar na mieście ;)
Najnowsze komentarze (37)
Maria
4 miesiące temu
Podobno rowery miejskie też są niepolskie. Powoli Warszawa jest sprzedana zagranicy. Drodzy rodacy, chcecie, żeby Polskę przekazano również zagranicy? Niemcy już nie potrzebują wojny, wchodzą pokojowo, a Polacy będą niewolnikami.
Miro
4 miesiące temu
Nieważne , że kierowcy jeżdżą na haju, ważne, że mają uśmiech na twarzy, są wyluzowani , tolerancyjni i bezstresowi.Trzaskowski - zatrudnij Polaków do obsługi usług publicznych, jako Prezydent Polski też oddasz nasz los w ręce Niemców i Francuzów?
,;.,l;
4 miesiące temu
''ulaskawiony ''wrocił do pracy
Mafia użarta
4 miesiące temu
Wywóz śmieci podwyżka 600% a wokół pełnych z górką , bo do reszty nie ma dojścia 2 pojemników kompostowych roje much i os.
Jrjfj
4 miesiące temu
Fake news
Kulson
4 miesiące temu
Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa Łukasz Ł. złapany przez wrocławskich policjantów na zażywaniu kokainy. Znaleźli przy nim woreczek, w którym było kilka porcji tego narkotyku. Do zdarzenia doszło w nocy piątku na sobotę. Według naszych informacji prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie posiadania narkotyków. Grozi za to do trzech lat więzienia.
Leosia
4 miesiące temu
Zaraz, zaraz.. kto tam rządzi w tej naszej stolycy?!
Tttt
4 miesiące temu
Jeśli pomiędzy Urzędem Miasta i MZK jest firma prywatna to nie dziwne, że tak się dzieje. Pieniądze zamiast do zakładu idą do prywatnej firmy i minimum do MZK. Najmniej do kierowców. Niestety na moment podjęcia decyzji o prywatnej firmie policzono na zero. Wzrosły koszty pracy, minimalne wynagrodzenie i amortyzacja. Więc Warszawiakom zafundowano podwyżki cen biletów. Dodatkowo w tygodniu i to w dobie koronowirusa rozkład jazdy weekendowy. A kierowcy max wykorzystanie. W ramach nadgodzin mogą pewnie liczyć na tzw. premie. No i w tym momencie tylko koń by dał radę bez wspomagania. Tak jest zawsze, gdy Ktoś funduje ekstra koszty, a firmę naturalnie stworzona do usług się niszczy. Takich absurdów jest więcej np. ochrona w jednostkach wojskowych. Ochrona za rządów PO pilnowała wojskowych obiektów. Najczęściej dziadki po 70 lat. Bo kaska pod stołem za przetarg. Wszystkie remonty, budowy, drogi. Powstały zgoda, ale dwa razy drożej. Wszystkie miasta z zarządem z PO pompują opłaty. Podobnie Poznań bilety MPK i strefa najdroższa w PL. Tak będzie wyglądać zarządzanie Polska jak Warszawa. Życie będzie 2-3x droższe. Nie daj Boże wejścia z tymi groszami do strefy euro. Będziemy chleba szukać
bDhjAuXL
ip123
4 miesiące temu
Tak wzorem młodych wilczków powiem "ad vocem": Proszę sobie sprawdzić, że ARRIVA to firma brytyjska z pakietem kontrolnym Deutsche Bahn. "Arriva RP Sp. z o.o. – polski przewoźnik kolejowy z siedzibą w Toruniu, świadczący usługi na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Spółka należy do koncernu Deutsche Bahn. Wikipedia Organizacja macierzysta: Arriva Założenie: 12 października 2007 Kapitał zakładowy: 10 000 000,00 PLN Udziałowcy: Arriva; DB Cargo Polska; Deutsche Bahn Nr KRS: 0000290693 Założyciele: Arriva, DB Cargo Polska". Założona w czasie Rządów Premiera J.Kaczyńskiego ( gabinet upadł w listopadzie 2007r.) i brytyjska-jeżdżąca w GB, Czechach,...prawie w całej Europie...i czy NIEMIECKA. ZA TO BANK BYŁ NIEMIECKI I UPADŁ.
wawak
4 miesiące temu
Trzaskowski nie daje rady rządzić Warszawą a co dopiero Polską.
bela
4 miesiące temu
W Warszawie Czaskowski zatrudnił jako kierowców LGBT więc nie ma sie co dziwić że co przystanek wciągają działkę.
Jędrula
4 miesiące temu
Co za niefart. W jednym jak i w drugim wypadku autobusu kierowcy ocaleli.
Franz
4 miesiące temu
Tak się bawi,Tak się bawi,Warszawka!!!!
Koza wiślana
4 miesiące temu
Jak to w Czaskoburgu.Norma.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić