Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Co z pogrzebem? Poruszające słowa Antoniny Gucwińskiej

36
Podziel się:

Wdowa po Antonim Gucwińskim nie może sobie poradzić z wielką tragedią, która ją spotkała. Szalenie mocno rozpacza po stracie męża. Co gorsze, Hanna Gucwińska na razie nawet nie wie, kiedy będzie mogła go pochować.

Co z pogrzebem? Poruszające słowa Antoniny Gucwińskiej
Antoni Gucwiński (AKPA)

Antoni Gucwiński to wieloletni dyrektor wrocławskiego ogrodu zoologicznego. Razem z żoną prowadził program telewizyjny "Z kamerą wśród zwierząt", co sprawiło, że jego ZOO zyskało wielką popularność.

Niedawno stan zdrowia Gucwińskiego mocno się pogorszył. Gdy wsiadał do karetki, rzucił krótkim tekstem w kierunku żony. - Niebawem wracam - powiedział, o czym informuje "Super Express".

Dzień później już nie żył. Zmarł w szpitalu we Wrocławiu, a jego żona nawet nie zdążyła się z nim pożegnać. Hanna Gucwińska nie może pogodzić się z tą wielką stratą. Choć od śmierci pana Antoniego minęło już kilka dni, to nadal nie wie, kiedy odbędzie się jego pogrzeb. Możliwe, że w kostnicy będzie musiał poleżeć dość długo.

To z uwagi na epidemię. Antoni najpewniej był zarażony koronawirusem, dlatego będzie długo leżał w kostnicy - mówi Hanna Gucwińska w rozmowie z "SE".

Antoni Gucwiński zostanie skremowany?

"Super Express" pisze, że Antoni Gucwiński w ostatnich dniach miał coraz większe problemy z oddychaniem. Zaznaczono, że jeśli rzeczywiście był zarażony, to pani Hanna już nigdy go nie zobaczy. Ze względu na obostrzenia nie będzie mogła otworzyć trumny. Mało tego. Możliwe nawet, że ciało pana Antoniego zostanie skremowane.

Mam bliskie osoby, które pomagają mi przetrwać ten straszny czas. Muszę sobie z tym wszystkim jakoś poradzić - podkreśla wdowa po Antonim Gucwińskim.
Zobacz także: Zdjęcie niemieckich polityków zrobiło furorę. Komentarz z PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
Błąd w tytule...
7 miesięcy temu
HANNY Gucwińskiej, a nie Antoniny...
Autor
7 miesięcy temu
He he ostrzegł że zrobi głośnego bąka i nikt nie uwierzyć. To jest sensacja....
dik
7 miesięcy temu
Pierdzielenie o szopenie ,medycy mówili że zmarły nie zaraża Covidem . To kto tu kłamie , zwykłe oszustwo ,byle kasa się zgadzała i to w info .
Współpracowni...
7 miesięcy temu
było co innego w telewizji i co innego w zoo
jury
7 miesięcy temu
Oprawcą był dla zwierzaków - tyle w temacie - żywy czy zmarły był jaki był i to trzeba pamiętać
Ciekawy
7 miesięcy temu
Dziwne że jak zły człowiek umiera zaraz mówi się o nim dobrze
Zoomiś
7 miesięcy temu
o zmarłych powinno mówić się dobrze więc nic nie mogę powiedzieć
Karolina
7 miesięcy temu
Karma wraca i cierpienie biednego niedźwiedzia w zarządzanym Zoo. W telewizji celebryta niby kochający zwierzęta...
Zoolog
7 miesięcy temu
Wszyscy którzy umierają i nie chcą żeby wyszło że to po szczepieniu kremuja straszne co się dzieje...
Mecenas Bemow...
7 miesięcy temu
Ciekawe na co naprawdę zmarł ...
Adam
7 miesięcy temu
Mieszkali razem, p.Antoni zmarł na cowida a p.Hanna jest zdrowa? Dziwne. Bardzo lubiłam ich opowiadania o zwierzętach, pięknie opowiadali.
KKB
7 miesięcy temu
To był dobry Człowiek. Ojciec mój w dawnych czasach dostarczał do zoo wyprodukowane przez siebie warzywa i owoce na karmę dla podopiecznych Pana Antoniego. Dyrektor kilka razy był u ojca - zobaczyc ,w jakich warunkach to wszystko jest uprawiane, czy faktycznie zgodnie z wymogami , które stawiał. Każda wizyta była świętem... System w osobie Doopkiewicza zniszczył tego dobrego człowieka...😢
Stasiek
7 miesięcy temu
Był zaszczepiony a zmarł bo przyszedł na niego czas
Zuza
7 miesięcy temu
I tak się nakręca społeczny strach. I tak się przekazuje społeczeństwu nieprawdę. Nieznajomość prawa nie powoduje zwolnienia z jego przestrzegania. Nieznajomość prawa obliguje do zapoznania się z nim i przekazywanie rzetelnych informacji. Nieprawdą jest, że nie można się pożegnać z osoba, która zmarła na wskutek covida. Jeden napiszę, bo tak mu się zdaje a reszta będzie powtarzać. Takich błędnych info jest pełno... I tak powstaje miejska (covidowa) legenda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić