Zaginął 25-letni Marcin Gajdamowicz. To syn dziennikarza "Gazety Wrocławskiej"

32

"Gazeta Wrocławska" razem z pozostałymi portalami grupy Polska Press zwróciła się do czytelników z pilnym apelem. Zaginął Marcin Gajdamowicz, syn redaktora Janusza Gajdamowicza. Jego rodzina od kilku dni nie ma z nim kontaktu, stąd decyzja o nagłośnieniu sprawy.

Zaginął 25-letni Marcin Gajdamowicz. To syn dziennikarza "Gazety Wrocławskiej"
Z Marcinem kontakt urwał się 21 czerwca (Gazeta Wrocławska)

Redaktor Janusz Gajdamowicz stracił kontakt z synem 21 czerwca. Najbliżsi 25-latka liczyli, że wróci lub odezwie się. Jednak czas biegł nieubłaganie, więc podjęli decyzję o zgłoszeniu sprawy na policję i opublikowaniu wizerunku Marcina w mediach społecznościowych.

Skończył pracę przed czasem

Marcin Gajdamowicz ostatni raz był widziany 21 czerwca 2023 roku o godzinie 16.00, w swoim miejscu pracy przy ul. Więziennej we Wrocławiu. W połowie swojej zmiany w pracy poinformował kierownika, że musi zakończyć prace i udał się do wyjścia. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Zaginiony Marcin ma przy sobie portfel, dokumenty oraz telefon, który jest nieaktywny od dnia zaginięcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jest nowy trop ws. Iwony Wieczorek?

Rysopis Marcina Gajdamowicza:

  • Wzrost: 170 cm
  • Sylwetka: normalna budowa ciała
  • Kolor oczu: szarozielone
  • Kolor włosów: jasne

W dniu zaginięcia ubrany był w jeansowe spodenki, czarną koszulkę, bordowe buty New Balance. Miał też ze sobą czarny plecak taktyczny.

Bliscy 25-latka liczą, że z pomocą internautów poszukiwania zakończą się szczęśliwie. Jak czytamy na stronie "Gazety Wrocławskiej", osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego Marcina proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław - Psie Pole pod numerem telefonu 47 871 45 25.

Janusz Gajdamowicz na co dzień pracuje jako redaktor i fotoreporter "Gazety Wrocławskiej". Razem z Januszem Wolniakiem prowadzą co tygodniowy program emitowany w mediach społecznościowych pt. "Janusze wrocławskiej polityki".

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić