Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecka policja ignorowała doniesienia?

0

Niemiecka gazeta "Der Spiegel" donosi, że już w 2013 roku detektywi zidentyfikowali Christiana B. jako głównego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann.

Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecka policja ignorowała doniesienia?
Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Policja zignorowała informacje o podejrzanym w 2013 roku? (Getty Images, Handout)

Raport z 2013 roku opublikowano po tym, jak brytyjscy detektywi ogłosili w niemieckiej telewizji powrót do sprawy sprzed 13 lat. Zaginięciem dziewczynki zajął się Scotland Yard, który zaapelował do europejskich turystów przebywających w 2007 roku w kurorcie w Praia da Luz w Portugalii.

Zaginięcie Madeleine McCann. Policja zignorowała podejrzanego w 2013 roku?

Raport z 2013 roku miał zostać wysłany do centrali policji federalnej przez policję w Brunszwiku. Jak podaje Sky News, detektywi monitorujący Christiana B. zidentyfikowali go jako głównego podejrzanego, ale zignorowała to Federalna Policja Kryminalna Niemiec.

Okazuje się, że podejrzany w sprawie zaginięcia Madeleine McCann może być również zamieszany w zaginięcie 6-letniego Rene Hasee w 1996 roku, który przebywał wówczas w Portugalii z rodzicami.

To doprowadziło śledczych do sprawy zaginięcia innego dziecka. Inga Gehricke zniknęła podczas rodzinnego grilla w regionie Saksonii-Anhalt 2 maja 2015 roku. Dziewczynka poszła poszukać drewna do lasu.

W 2016 roku policja przeszukała mieszkanie Christiana B., ale nie znalazła tam niczego podejrzanego.

Zobacz także: Oko w oko z bestią. Niedźwiedź za 12-latkiem

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić