Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Zamknięcie szkół w całej Polsce. Powrót do nauki zdalnej klas I-III

26
Podziel się

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił na konferencji prasowej nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Rządzący podjęli decyzję o zamknięciu szkół. Oznacza to, że uczniowie klas I-III wracają do nauki zdalnej.

Zamknięcie szkół w całej Polsce. Powrót do nauki zdalnej klas I-III
Premier ogłosił nowe obostrzenia (PAP, Leszek Szymański)
bEJQyGmt

Sytuacja pandemiczna w Polsce pogarsza się. Z tego powodu premier Mateusz Morawiecki ogłosił dzisiaj na konferencji prasowej nowe obostrzenia. Te będą obowiązywać od soboty 7 listopada. Duża część z nich dotyczy kwestii szkolnictwa i edukacji.

Premier ogłosił zamknięcie szkół w całym kraju. Oznacza to, że ostatnia i zarazem najmłodsza grupa uczniów musi przygotować się na gwałtowne zmiany. Już od poniedziałku 9 listopada dzieci z klas I-III również przechodzą na naukę w trybie zdalnym.

bEJQyGmv

Funkcjonowanie żłobków i przedszkoli pozostaje bez zmian. Premier ogłosił również, że okres nauki zdalnej dla uczniów powyżej 4. klasy potrwa dłużej - co najmniej do końca listopada.

Dziś w Polsce odnotowano rekordową liczbę zakażeń koronawirusem. Zakaziło się nim aż 24 tysiące 692 Polaków. Niestety zarażeniom towarzyszyła również najwyższa liczba zgonów. Ostatniej doby śmierć poniosły 373 osoby. Od początku pandemii w Polsce odnotowano ponad 460 tysięcy zakażeń i niecałe 7 tysięcy zgonów.

bEJQyGmB
Zobacz także: Koronawirus. Dr Paweł Grzesiowski o śmierci zakażonego dziecka
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJQyGmW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
afrykaner
12 miesięcy temu
zrobić z kościołów szpitale,wreszcie na coś się przydadzą.
Racjonalista
12 miesięcy temu
Musi mieć doświadczenie z młodości, jak wyrzucili go ze szkoły w tym wieku, co teraz niestety odbija się na nas czkawką.
Kazio
12 miesięcy temu
Dobrze, że nosi maskę bo ośmiorniczki mu nie wypadną.
bEJQyGmX
Racjonalista
12 miesięcy temu
Dlaczego ten facet nosi maskę na zębach a nie na czole???
mic
12 miesięcy temu
Powiem tak "nasza władza" myśli że można być trochę w ciąży"
klulbeboli
12 miesięcy temu
jestem za ale tylko pod warunkiem iz matury i wszystkie inne egzaminy ruwniez beda zdalne
Kkkkk
12 miesięcy temu
Nie wiem co wy za dzieci macie że cieszą się na naukę zdalną. Moja córka (jedynaczka, mieszkamy w bloku...)jest zalamana. Kocha przedszkole,towarzystwo rówieśników, cieszy się na każdą pracę grupową, na konkursy,na to że coś się dzieje. Choćbym na głowie stanęła i nie wiem czego jej nakupiła i nie wiem jak bardzo angażowała się w zabawę z nią wiem że nigdy nie zastąpie jej rówieśników. Będzie ogromnie tęsknić,płakać aż do wiosny,bo rozumiem że wcześniej niczego nie otworzą...Gdyby to było lato to pół biedy bo wiem że miała kontakt z dziećmi, a tak? Zdsne tylko na siebie,plus ja praca zdalna...😒
🤥🤥🤥
12 miesięcy temu
Dam wam miskę ryzu😖
dddo
12 miesięcy temu
Żeby było śmiesznie to szkoły specjalne są nadal otwarte ze wszystkimi oddziałami nawet tymi gdzie odporność dzieci z głębokim stopniem upośledzenia intelektualnego jest bardzo słaba. To właśnie pokazuje jak nie tylko władze ale też obrońcy życia traktują takie dzieci.
Jack Poland
12 miesięcy temu
This is good action.
Dorota
12 miesięcy temu
Dziękuję za podpisywanie petycji o nauce zdalnej w kl. 1-3. Razem zdołaliśmy przekonać rząd.
Ak-Op Officia
12 miesięcy temu
Bić tych, którzy uważają, że nauka zdalna jest mniej efektywna i nie zgadzają się z decyzją rządu o nauce zdalnej.
Krysia12
12 miesięcy temu
moj syn choruje na astme bardzo ciekawe ma 10 lat mam go samego zostawić jak bede w pracy pracuje na trzy 3 zmiany samotnie go wychowuje co mam zrobić w takiej sytuacji jak szkoly zamykają
bEJQyGmP
MR Komputer
12 miesięcy temu
Nareszcie 🤔😌.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić