aktualizacja 

Zdjęcia wywołały burzę. Jest reakcja GIS

19

Nie milkną echa skandalu, jaki wywołały zdjęcia punktu poboru wymazów na COVID-19 dla nauczycieli w Białymstoku. Sprawę skomentował na Twitterze Główny Inspektorat Sanitarny.

Zdjęcia wywołały burzę. Jest reakcja GIS
GIS komentuje sprawę punktu poboru wymazów dla nauczycieli (Twitter)

We wtorek na Twitterze opublikowano zdjęcia, które wywołały burzliwą dyskusję. Fotografie przedstawiały punkt poboru wymazów na COVID-19 dla nauczycieli w Białymstoku. Kontrowersje wzbudziły fatalne warunki panujące w lokalu. Internautom nie spodobała się prowizorycznie zorganizowana placówka. W oczy rzuciło im się również duże pęknięcie na ścianie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dzień później do sprawy odniósł się Główny Inspektorat Sanitarny. Przedstawiciele GIS odpowiedzieli na Twitterze autorowi posta ze zdjęciami. Poinformowano, że w sprawie panujących tam warunków interweniowano od razu po otwarciu. Dodano również, że udało się przenieść punkt wymazów w inne miejsce.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

18 stycznia dzieci z klas I-III wracają do szkół. Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo, postanowiono przeprowadzić specjalne działania. Między 11 a 15 stycznia odbywają się darmowe testy na obecność COVID-19 dla wszystkich nauczycieli. Osoby, które otrzymają pozytywny wynik, nie będą mogły wrócić do pracy.

Zobacz także: Zobacz też: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić