Co widzisz na obrazku? Psychologiczny test obrazkowy

171

Lubisz testy psychologiczne? Ten prosty test obrazkowy może wiele powiedzieć o twojej osobowości. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: co widzisz jako pierwsze, usta, korony drzew czy korzenie?

Co widzisz na obrazku? Psychologiczny test obrazkowy
(Facebook)

Co widzisz na obrazku?

Ci, którzy lubią testy projekcyjne, twierdzą, że taka analiza obrazka, który może mieć kilka znaczeń, wiele mówi o naszej osobowości i ukrytych pragnieniach. Oczywiście wieloznaczne testy obrazkowe nie zastąpią profesjonalnych testów psychologicznych, ale są okazją do świetnej zabawy.

Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie i nie należy się na siłę doszukiwać się danego kształtu.

No to zaczynamy! Popatrz na obrazek i powiedz, co na nim widzisz, a potem sprawdź, co oznacza dana odpowiedź.

Jeśli najpierw widzisz...

Usta

Osoba, która widzi na obrazku usta, jest osobą, która nie lubi zamieszania w swoim życiu. Jest spokojna i opanowana, unika konfliktów i ceni u innych szczerość i uczciwość. Ponadto dobrze wie, czego chce w życiu i stara się realizować swój plan.

Korony drzew

Jeśli pierwsze, co rzuca ci się w oczy, to korony drzew, to znaczy, że jesteś osobą przebojową i pełną energii. Gdy pojawiasz się w nowym otoczeniu, od razu przykuwasz wzrok innych. Jesteś jak te korony drzew na wietrze - żywiołowy i energiczny. Jesteś duszą towarzystwa - lubisz być tam, gdzie coś się dzieje.

Korzenie drzew

Nie lubisz brylować w towarzystwie i najlepiej czujesz się… we własnym. Lubisz analizować swoje przeżycia i często koncentrujesz się na swoich emocjach. Jesteś domatorem, który nie lubi zmian. Jak już zapuścisz przysłowiowe korzenie, to na dobre. Przyjaciele cenią cię za to, że czują się przy tobie bezpiecznie.

I jak? Zgadza się? Który opis najlepiej oddaje twój charakter?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić