o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Zdjęcia z Lęborka wołają o pomstę do nieba. "Nie potrafię tego zrozumieć"

40
Podziel się

Inspektorzy OTOZ Animals interweniowali ws. małych kaczek, które były uwięzione przez właściciela w skrzyni starego tapczanu. - Kaleczyły głowy o zardzewiałe sprężyny, ciągle próbując się uwolnić z więzienia, które im zorganizował właściciel - informują inspektorzy.

Zdjęcia z Lęborka wołają o pomstę do nieba. "Nie potrafię tego zrozumieć"
Małe kaczki były uwięzione w skrzyni tapczanu. (Facebook)
bEheSNCd

Dramat w Lęborku w woj. zachodniopomorskim. Małe kaczki i kury były więzione w skandalicznych warunkach. Poinformowała o tym organizacja OTOZ Animals za pomocą mediów społecznościowych.

Małe kaczki były uwięzione w starej, ciasnej skrzyni tapczanu! Kaleczyły głowy o zardzewiałe sprężyny, ciągle próbując się uwolnić z więzienia, które im zorganizował właściciel. Nie miały dostępu do wody, ani schronienia przed upałem. Były uwięzione w pełnym słońcu! - informuje OTOZ Animals na Facebooku.
bEheSNCf

Kury z kolei były uwięzione w brudnych kurnikach zrobionych ze starych mebli i budy dla psa. Również były pozostawione bez wody.

"Nie potrafię tego zrozumieć", "Skąd ludzie biorą pomysły na te wszystkie okrucieństwa?", "Brak słów" - komentują internauci.

Zwierzęta otrzymały już odpowiednią pomoc. Inspektorzy podjęli decyzję o odebraniu ich właścicielowi.

bEheSNCl
OTOZ Animals codziennie otrzymuje dziesiątki zgłoszeń dotyczących znęcania się nad zwierzętami. Nasi inspektorzy bardzo często interweniują od rana do wieczora, ratując życie zwierząt. Tylko w pierwszym kwartale bieżącego roku odebraliśmy 432 zagłodzone, maltretowane zwierzęta, które przewieźliśmy do naszych placówek, ratując im życie i zdrowie. W roku 2020 podczas interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt odebraliśmy 2482 czworonogi - podaje OTOZ Animals.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEheSNCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
Dronia
7 dni temu
Zamknąć wlasciciela w tapczanie i pozostawic na cały dzień !!
Nemeczek
miesiąc temu
Może czasem trzeba pomóc takim ludziom? Tutaj zasponsorować klatki dla drobiu
Mon
miesiąc temu
Lębork woj. Pomorskie !!!!
bEheSNCH
kkk
miesiąc temu
okrucieństwem jest też zostawianie przez rolników w duży upał w pełnym słońcu krów na polach przez cały dzień, bez dostępu do cienia.
Pulsar
miesiąc temu
Człowieczeństwo nie wynika z tego, że się jest człowiekiem. Wielu ludzi to bestie. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt i do otaczającej człowieka przyrody. Często jest tak, że zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi.
Miki
miesiąc temu
Lębork Pomorskie a nie zachodniopomorskie. Cała sprawa z kaczuszkami bardzo naganna
emeryt
miesiąc temu
Kolega ekologów to zrobił, a oni teraz mają o czym gadać...............
Zenek
miesiąc temu
Redaktor piszący ten artykuł to gamoń. Lębork nie leży w województwie zachodniopomorskim.
sthoaeu
miesiąc temu
Katolicy w Polsce to tragedia dla calej ludzkosci.
ann
miesiąc temu
Tym ludziom powinni kolczatkę w mieszkaniu na wysokości ramion założyć i kazać przemieszczać się ze schyloną głową może by załapali, że to co zrobili jest złe
Curas
miesiąc temu
Tak btw Lębork jest w województwie pomorskim, a nie zachodniopomorskim jak to tutaj podano. Wiem że to i tak mało znaczące, bo ten artykuł opera się na męczeniu zwierząt czego nie popieram, ale osoba, która to pisała powinna się doinformować.
Gosc
miesiąc temu
Nie ma znaczenia wojewodzctwo czy tez miasto czy dzielnica.Znaczenie ma to,ze prawa ziwrzat w Polsce sa jak za sriedniowiecza.Jak nie bedzie kar wiezenia to ludzie nigdy sie nie naucza szacunku do zwierzat!!!!!
KATolicy
miesiąc temu
tak czynią braciom mniejszym. Tak nakazuje im religia.
bEheSNCz
szczery
miesiąc temu
Wujek Adolf mial na takich sposob...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić